Фото

02:21
Сотні свічок, хвилина мовчання, плакати з чорним силуетом загиблого журналіста, короткі розповіді про життєвий шлях Георгія Гонгадзе – було все. Але в цей вечір також була оприлюднена сумна звістка про блокування двох харківських опозиційних телеканалів А\ТВК і «Фора».
02:02
Серед того що продавалося найцікавішими виявилися декоративні прикраси та сувеніри виготовлені із соломи, садові меблі і яйця шкрябанки з наскрізними дірочками і підсвітками.
01:08
Вечірня концертна програма фестивалю «Печенізьке поле» була досить динамічною. Виступи рок-гуртів перемежовувались мелодійним вокалом і класичною музикою оригінального дуету акордеону і скрипки.
23:43
Участь у конкурсі брали дівчата фактично з усіх районів Харківської області. Але призи отримали лише п’ятеро. Юні красуні продемонстрували не лише своє вбрання і пластику тіла, а й творчі таланти.
11:54
10 вересня свій день народження відзначив зоопарк. Цього року з особливим запалом: конкурси, призи, танці, співи та зоолотерея. Партнерами свята стали компанії «Triolan» та «Хладік».
13:31
У Харкові діє величезна кількість курсів англійської мови. Слухачам зазвичай пропонують сплачувати по 500-600 гривень за місяць, а викладачам – по 10 гривень за одну відпрацьовану годину.
16:07
Протягом 27 – 28 серпня у будівлі ХАТОБу проводилася виставка-продаж речей ручної роботи «ARTISHOP». З 11 до 19 години харків’яни мали змогу помилуватися виробами майстрів з виготовлення листівок, прикрас, іграшок та багатьох інших гарних і оригінальних речей.
09:45
Напевно головною подією відзначення Дня Незалежності України в Лозовій став конкурс «Українська вишиванка – це стильно». Під час святкування працював ярмарок.
05:03
Головним організатором низки цих заходів була Спілка Української Молоді. Але інші українські громадські організації теж долучилися до проведення цього свята.
02:18
За декілька годин до початку заходів, що відбувались на Майдані Свободи, на вулицю Сумську почали підвозити людей, одягнутих в робочі форми різних підприємств та установ. Біля них походжало декілька осіб, які звіряли кількість присутніх із спеціальними списками.