Фото

23:56
23 серпня до Дня державного прапору України та Дня солідарності з жертвами тоталітаризму в Харкові відбувся «антигепівський» марш. В заході взяло участь більше 500 чоловік.
13:52
21 серпня у Саржиному Яру близько двох десятків людей, переважно дівчата, малювали плакати, листівки та писали побажання українським бійцям. Організатори акції планують зробити її щотижневою. Анонси майбутніх заходів можна знайти на сторінці "IT Sector " у Facebook.
21:05
Краби, сендвічі, мафіни і цукерки - 17 серпня дворик Харківського літературного музею заполонили різноманітні страви і напої. Уже вдруге тут проходить "Ресторанний день" - 24-годинний фестиваль, що дозволяє кожному спробувати себе в кулінарії та відкрити кав'ярню або ресторанчик.
10:16
До Спасу в Національному музеї імені Григорія Сковороди, що на Харківщині, влаштували "Яблучний пленер". Мистецький захід пройшов 16 серпня і складався з трьох частин: створення арт-об'єктів, літературної та музичної програм.
23:55
Бої за Донецьк стають дедалі жорстокішими. Обстріли відбуваються щонайменше по декілька разів на день і вночі. Найнебезпечніші окраїни міста - Петрівський район, мікрорайон Широкий, а під Донецьком - селище Моспино. 14 серпня вперше стався обстріл в центрі міста, по вулиці Артема. Загинули дві людини, якійшли по вулиці, також декілька перехожих отримали поранення. Снаряди влучили в офісний центр "Грін Плаза", будівлі університету (ДонНТУ), Міської лікарні №1, прокуратури та ще декілька будинків.
16:13
Пересувний стоматологічний кабінет вартістю близько мільйона гривень працюватиме в зоні АТО. Техніку військовим подарувало київське об'єднання "Медапаратура". Стоматкабінет показали журналістам у Харкові. Всередині є стоматологічне крісло, рентгенаппарат, ультразвукова мийка тощо. Працює кабіна від дизельгенератора.
18:44
6 серпня харків’яни пікетували сесію міськради з вимогами люстрації владних структур та, зокрема, відставки Геннадія Кернеса. Також вони висловили протест проти присудження звання почесного громадянина Харкова двом російським можновладцям – Олександру Шишкіну та Павлу Фуксу.
17:39
Батальйон "Призрак", який базувався на Лисичанському склозаводі "Пролетарій", втік із міста, полишивши свою "засідку". Величезна триповерхова будівля була для терористів і гуртожитком, і медпунктом, і їдальнею. Терористи, що тікали, полишили усе - починаючи від особистих речей і н авіть списків "співпрацівників" до зброї. У приміщеннях заводу залишилось багато "гуманітарної допомоги" з російських міст - Щолково, Санкт-Петербургу тощо, всюди лежать шприци, лікарські препарати (в тому числі й аналог "Віагри", який виробляєзавод у місті Горлівка, що наразі підконтрольне терористам), георгіївські стрічки та триколор, а також символіка ЛДПР і роздруківки з молитвами.
02:00
Серед терористів, яких українські військові взяли в полон під Луганськом, є кавказці. Полонених утримують наразі в окремому приміщенні, аби надалі обміняти їх на людей, яких раніше захопили терористи та прибічники самопроголошеної "Луганської народної республіки".
15:25
У місті Сватово Луганської області відкрито табір для переселенців із зони антитерористичної операції. Там люди можуть переночувати і поїсти, а також прийняти душ. Далі - до Харкова, Києва чи інших міст переселенці можуть дістатись безкоштовно на потязі.