БЛОГИ

01:06
У Харкові майже щомісяця відбувається подія, яку практично не помічають харків’яни – сесія міської ради. Тому, використовуючи наявне у мене посвідчення помічника депутата, я відшукала собі нову розвагу: старанно відвідую сесії міської ради. Цирк ще той. А точніше, шоу одного актора – Геннадія Кернеса. Депутати виконують ролі статистів-підтанцьовок. Всі. Незалежно від фракційної приписки.
11:03
Думаю, що підвищення пенсійного віку, яке намагається запровадити влада не буде мати позитивних результатів. І ось чому:
23:55
Після публікації першої частини статті минуло вже більше місяця. Чесно кажучи, у мене виникли сумніви – чи варто продовжувати цю тему. Ну ховається депутат від виборців, не веде прийом. Так більшість депутатів так само чинить.
01:51
Біля пам’ятника Українській Повстанській Армії, що розташований у Молодіжному парку, 14 червня о 16 годині відбулось вшанування пам’яті Євгена Коновальця. Згадати борця за незалежну Україну прийшли Конгрес Українських Націоналістів, «Молода Просвіта» і «Наша Воля» (громадська організація козацтва та офіцерів запасу).
12:12
Ніч з суботу на неділю стала не простою ніччю – це була ніч поезії і музики, ніч талантів і прихильників, ніч, коли митцем міг стати кожен охочий. У Харкові пройшла вже традиційна «Ніч музеїв».
11:45
Деякі установи витягли з комор старі совєтськи прапори, дещо вицвіли, але ж таки сталися у нагоді. Інші повивішували шматки матерії різноманітних відтінків червоного.
00:58
Європейський Союз, який базується на засадах рівноправ'я і толерантності, є для слов'ян більш симпатичним утворенням, ніж імперські проекти Росії.
20:26
Після виборів до місцевих рад минуло вже півроку. Саме час подивитися уважніше, як працюють народні обранці. Особливо цікаво придивитися до мажоритарників – чи справді відновлення мажоритарних округів наблизило депутата до виборця?
18:27
У цьому тексті я не хочу докладно описувати глибинні історичні передумови даного факту, а спробую охарактеризувати їх однією фразою. Приблизно так: наслідок реакції ураженого низкою комплексів і стереотипів посттоталітарного суспільства на невідповідні ситуації дії посттоталітарної влади.
17:25
Одного дня біля церкві придбав два періодичних видання, які вже впродовж багатьох років розповсюджуються в храмах Української Православної Церкви: дніпропетровський журнал «Спасите наши души!» ( № 7/2009) та харківську газету «Воскресение» ( № 5 за 2009 р.). Почав з журналу.