БЛОГИ

00:58
Європейський Союз, який базується на засадах рівноправ'я і толерантності, є для слов'ян більш симпатичним утворенням, ніж імперські проекти Росії.
20:26
Після виборів до місцевих рад минуло вже півроку. Саме час подивитися уважніше, як працюють народні обранці. Особливо цікаво придивитися до мажоритарників – чи справді відновлення мажоритарних округів наблизило депутата до виборця?
18:27
У цьому тексті я не хочу докладно описувати глибинні історичні передумови даного факту, а спробую охарактеризувати їх однією фразою. Приблизно так: наслідок реакції ураженого низкою комплексів і стереотипів посттоталітарного суспільства на невідповідні ситуації дії посттоталітарної влади.
17:25
Одного дня біля церкві придбав два періодичних видання, які вже впродовж багатьох років розповсюджуються в храмах Української Православної Церкви: дніпропетровський журнал «Спасите наши души!» ( № 7/2009) та харківську газету «Воскресение» ( № 5 за 2009 р.). Почав з журналу.
22:56
"Появу книжки "Година папуги" Олександра Зінченка, яка являє українську точку зору на катинський злочин, вважаю особливо важливою для нас, поляків. Сталінські злочини, скоєні щодо Українського народу, перевершують усе, свідками чого ми були у ХХ столітті". Анджей Вайда, кінорежисер
13:34
3 квітня. Неділя. Активісти харківських громадських організацій пройшлися маршем Сумською. У найбільших містах України та Росії одночасно відбулись марши протестів проти хижацької забудови.