БЛОГИ

10:43
Нещодавно в Харкові презентували пілотний випуск нового реаліті-шоу. Українського глядача вже важко чимось здивувати. На наших очах співали і танцювали, куховарили і смішили, виживали на островах та каталися на ковзанах. Але шоу подібного MiraMod в Україні ще не було. В цьому шоу змагатимуться молоді дизайнери з п’ятьох міст України: Києва, Харкова, Одеси, Львова та Дніпропетровська.
17:08
24 серпня 2013 року в Лозовій відбулися масові заходи, приурочені Дню Незалежності України. Їх організаторами виступили місцеві партійні організації ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та міськрайонна громадська організація «Центр громадських ініціатив «Народна дія».
12:44
Останнім часом Росія намагалася рекламувати свою улюблену тему - вступ України до Митного Союзу (МС), апелюючи до нашого народу. Виходило якось кострубато. Жодних реальних переваг, жодної логіки, самі загальні фрази. Та й зовнішньоекономічна політика Росії не сприяла позитивному сприйняттю їх доводів. Якщо число тих, хто вважає МС вкрай неефективною структурою, шкідливою для економіки постійно зростає навіть в Білорусі та Казахстані, то на підтримку українців годі й сподіватися.
19:19
Народні протести проти свавілля влади, які охопили всю країну повинні призвести до того, що громадяни врешті-решт зрозуміють – поодинокі, відокремлені акції є неефективними, адже не вирішують проблеми докорінно.
08:58
Уявіть собі таку картину: Далеке село. У одній з її родин – горе. Захворіла дитина. Викликали фельдшера. Той був заклопотаний своїми справами і проігнорував виклик.
08:01
Відомий вислів: "Краще хворобу попередити, ніж її лікувати" на всі сто відсотків стосується туберкульозу. Боротьба з цією інфекцією - справа важка, адже її проблема лежить не тільки в медичній, а й в соціальній площинах. Важливим елементом профілактики туберкульозу є інформування населення про хворобу, шляхи запобігання зараженню, лікування, необхідність вести здоровий спосіб життя. Засоби масової інформації є каналами, які здатні найбільш ефективно здійснювати таку роботу.
00:36
13 квітня 2013 року в приміщенні Лозівського міського будинку культури відбулася зустріч народного депутата України від ВО «Свобода» Ігоря Швайки (за яким у фракції закріплена Харківська та Луганська області) з виборцями Лозової.
23:07
У неділю активісти екологічної організації «Зелений фронт» провели пікетування заправок компанії «Shell» з вимогою бойкотувати продукцію кампанії на знак протесту проти планів «Shell» видобувати на Харківщині сланцевий газ методом фрекінгу.
22:40
У Харкові відбувся цьогорічний модний весняний проект Dafi Fashion Days. Модні дні розпочалися з прес-конференції організаторів і гостей показів. У прес –конференції взяли участь історик моди Олександр Васильєв, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук та російський модельєр Єгор Зайцев, директор з маркетингу ТРЦ "Дафі" Наталя Борисова, стилісти Юлія Швецова та Роман Лемеш, режисер показів Юрій Севастьянов, Анна Філімонова, директор конкурсу "Міс Україна Всесвіт" і Настя Чернова, переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт" минулого року.
12:28
9 березня 2013 року в Лозовій відбувся захід з нагоди 199 -річчя Т.Г. Шевченка. Участь у ньому взяли представники місцевих осередків ВО "Свобода", партії "Реформи і порядок", Центру громадських ініціатив "Народна дія", громадська організація "Лозівська активна молодь".