БЛОГИ

14:22
Коли Гітлер прийшов до влади 1933 р., уряд СССР спромігся організувати Світовий Антифашистський Конгрес, який відбувся 1934 або 1935 р. Це був удалий пропагандистський хід Москви. На конгресі виступали відомі тоді Андре Жід, Ромен Роллан, Ілля Еренбург і навіть від України Іван Микитенко – пізніше знищений КҐБ. Конгрес з’єднав усі антифашистські сили світу і сприяв перемозі над фашизмом. Конґрес ухвалив резолюцію, яка накреслила дальшу працю антифашистів світу.
12:04
Путин програє свою війну із світом. Чому?
22:58
Саржин Яр - найулюбленіше місце відпочинку тисяч харків'ян. Тут займаються фізкультурой і медитують, читають і слухають лекції просто неба, загартовуються крижаною водою у мороз і спеку,відпочивають під деревами старі і малі і, звісно, п’ють чисту джерельну воду.
12:23
…Ще вчора на площі розгортались майже військові баталії, але сьогодні біля пам’ятника «вождю» тихо, ходять люди і снують міліціонери. У великому наметі ближче до ОДА біля столика з мегафоном, використаними пластиковими стаканчиками та боксами для збору грошей тусуються кілька осіб.
10:32
Демократичні держави, що виникли на колишніх недемократичних утвореннях, як Україна та інші постсоловецькі республіки, потребують не лише копій західніх конституцій. Для успішного утвердження демократичних засад життя в колишніх колоніях потрібні свої, нескопійовані, а стихійно виниклі риси суспільних відносин з досвіду боротьби з диктатурами.
19:25
Дивні дива кояться в Україні. Аж не віриться.
11:40
Останні події свідчать, що вищі військові кадри Вільного Світу не дістали й не дістають належного для військовиків сучасности вишколу. У вищих закладах для військовиків не викладано “Психології злочинного світу і її поширення серед військової еліти РФ”.
14:07
Волонтери лозівського «Пункту благодійної допомоги учасникам АТО» передали бійцям добровольчого батальйону «Айдар» військову машину БРДМ-2.
22:15
Заява Генерального Секретаря НАТО Андерса Расмуссена після зустрічі Україна-НАТО про можливість вступу України в НАТО в майбутньому, тобто коли Україну окупує Росія – яскраве свідчення про банкрутство НАТО, як організації, що взяла на себе місію гарантувати мир і спокій на европейському континенті.
21:55
З царства Путіна-Жириновського пролунав людський голос підтримки і схвалення української боротьби за незалежність. Це дуже мужній голос російських інтелектуалів, не заангажованих у політичні партії.