БЛОГИ

23:24
Путін веде війну з історією. Чи ж виграє?
12:36
Чи любите ви важку музику? Якщо ви фанатієте від таких стилів з добрими і навіть витонченими назвами, як «блек-», чи «дез-метал», а перевантажений звук та звіроподібне ричання зі сцени вас не лякають, навпаки — підбадьорюють і наповнюють енергією, тоді вам обов’язково треба було відвідати концерт у «Жарі» 13 липня.
21:53
Польський прем’єр-міністер заявляє, що він ніколи не буде очолювати ”хрестового походу” проти Росії, засвідчуючи тим, що він плутає Росію з каґе-бістською хунтою, яка є ворогом Росії, як і решти світу.
14:18
Харків з початку літа суттєво змінився. Уже нічого не нагадує про горезвісну «руську весну», на вулицях повно жовто-блакитного, стрічки з кольорами прапору України трапляються всюди, від авто до собак, а, головне, — волонтери «першою столиці» самовіддано допомагають військовим, котрі воюють у зоні АТО, та біженцям з Донбасу.
20:28
Вчений-філософ Мирослав Попович, академік НАН України й представник ініціативної групи «Першого грудня», розповів харків’янам, як він бачить Тараса Шевченка, його творчість та особистість. Лекція пройшла в День Конституції України, 28 червня, в стінах Харківського національного університету і зібрала не тільки студентів та викладачів ВНЗ, а й інших жителів міста. Що запам’яталось і найбільше сподобалось слухачам з почутого – читайте далі.
23:36
Пам’ятаю, що в школі біологія для мене була не такою чужою і ворожою наукою, як, приміром, та ж алгебра чи геометрія чи ще якась зараза. Звичайно, я любив писати твори і бігати у футбол, оминаючи на сільському полі сліди коров’ячої присутності, але уроки біології відвідував хоч і не без ентузіазму, але і не куняв. Добре пам’ятаю якийсь із підручників, весь у кольорових картинках, учительку, що могла цілий урок розповідати про глистів, та підсобку нашого (до речі, біологічного) класу, де ми частенько зависали, розглядаючи заспиртованих жаб і пришпилених метеликів.
23:24
Здається, ми ще ніколи не були так близько до втілення цих слів у життя, як сьогодні.
00:26
Міністерство закордонних справ Росії опублікувало претензії Росії до державного устрою України.
00:25
Як ви вже здогадались з назви, далі йтиметься про Майдан (крики «Шо, опять», «Та ви зає…лі цим майданом» тощо).
12:54
У сучасній Україні нині розпочато процес «люстрації» (поки що лише свідомості), який докотився і до Харкова — міста, яке за останні роки стало своєрідним радянським заповідником, з його такими неодмінними атрибутами, як провінціалізм, утиски інтелігенції та отупіння т. зв. «широких мас».