БЛОГИ

12:42
Зараз закрийте кришку вашого лептопа або натисніть кнопку «Вимкнути» в панелі «Пуск» і підійдіть до телевізора. Знайдіть ДУ-пульт (я знаю, що, якщо у вас є його величність Інтернет, то той пристрій, що називається телевізором, для вас не більше, ніж підставка під сплячого кота). Знайшли? на попсі дуже легко заробляти гроші: мало вклав — багато заробив.
14:00
Ви ніколи не задумувались, чому Харків нині вважається провінцією? Ніби наявна велика кількість освітніх і наукових центрів, є мистецькі осередки, але в переважній більшості для українців (принаймні, до Майданових подій) Харків стійко асоціювався з Барабашово, сисятими студентками і гей-парадом «побєди». Чому так сталося, що Харків втратив свої інтелектуальні позиції? Та і чи були вони взагалі?
16:33
Грудень 2013-го для Харкова виявився надзвичайно багатим на культурні події. Харківці ще не встигли оговтатися (в позитивному значенні цього слова) від інтимних відвертостей О. Забужко, як в неділю до міста завітали Бівіс і Батхед української культури, видавці, поети, виконавці пісень — Віталій і Дмитро Капранови.
14:57
У Харкові в культурному центрі «Indie» 13 грудня організували публічну дискусію на тему «Шевельов Юрій: кривда і правда». Незважаючи на захопленість українською спільнотою подіями на Майдані, означена подія є надзвичайно актуальною для сучасності, оскільки стосується, як і революційні події, набуття Україною незалежності і самостійності в її інтелектуально-культурному аспекті.
22:25
У Харкові містична дата п'ятниці 13-го (якщо ви в це вірите, звісно) для суспільно-культурного життя виявилася зовсім не містичною чи страшною. Продовжує функціонувати харківський Майдан, як і раніше збираючи по кілька тисяч небайдужих, і тривають заходи, присвячені постаті Ю. Шевельова — мовознавця, науковця, публіциста, ім'я, відоме навіть тим, хто з мовознавства знає лише підмет і присудок (але не обов'язково правильно їх підкреслює) передусім завдяки знесенню пам'ятної дошки.
12:33
Сьогодні стялося добро і зло у столиці сердешної України. І ця сутичка не випадкова. Її готовано століттями. Російські царі, а тоді Леніни, Троцькі й Сталіни насаджували в Україні «понятія», за якими мають жити українці.
16:48
Спитали цигана: «Що б ти робив, якби був царем?» «Украв би шматок сала і втік»
10:50
Всі ми у курсі подій, які відбуваються зараз у Києві. Саме у столиці вирішується зараз доля України. На Київський Євромайдан поїхали наші побратими і посестри. Ми висловлюємо свою підтримку на Харківському Євромайдані. Ми вимагаємо відставки уряду і президента. А от місцева харківська влада ніби лишилась «за кадром». Притаманна деяким громадським діячам позиція, що як переможемо у Києві то і харківський злочинний тандем втече і у Харкові життя налагодиться само собою, на мою думку, є помилковою.
00:20
Я не політик і тим більше не стратег, але беруся розв'язати питання асоціяції України з ЕС з поміччю психології. Високі европейські політики ніяк не збагнуть, що саме робиться в Україні. При цім вони цілком нехтують психологію державних мужів сучасної України. А психологія ця на 100 % пов'язана із соціяльним походженням української еліти.
19:11
Сьогодні у всіх на устах наступний саміт ЕС у Вільнюсі: чи підпишуть асоціяційну угоду України з ЕС? Існує два шанси: або підпишуть, або не підпишуть. Розгляньмо другий шанс: не підпишуть. На чиїй совісті буде непідписання?