БЛОГИ

20:49
Звичайно, на Майдан ходять переважно мітингарі. У кожного власна мета: знайти відповіді на свої запитання, подискутувати, випити чаю на халяву чи просто потанцювати. Можливо, для всіх важливими є ті миті, коли всі, як один співають гімн чи кричать «Банду геть!» (тобто консолідуються).
15:43
В Україні нема законности. Замість законности – зухвалість. І запустив її не хто, а Віктор Янукович. Ще не притершись, як слід до нової посади, він зухвало – перед усім світом - заперечив сталінський штучний Голодомор. Зухвало, бо суд і Верховна Рада винесли обґрунтований неспростовними фактами вирок: ШТУЧНИЙ ЗЛОЧИННИЙ ГОЛОДОМОР!
13:36
Не зважаючи ні на що, антивладний (проєвпропейський) Майдан у Харкові продовжує функціонувати, причому доволі успішно. Минулі вихідні [ - йдеться про події 11-12 січня] стали справжнім випробуванням для мітингарів, оскільки на площу біля пам'ятника Шевченкові тоді вийшли «прихильники» провладного режиму, не забувши покликати своїх колег у спортивних костюмах, котрі за допомогою димових шашок та матюків намагались переконати в недоцільності євроінтеграції.
12:12
У Харкові відсвяткували 120-річчя Василя Еллана-Блакитного. Ювілейні заходи були організовані переважно працівниками Літературного музею. За словами організаторів, ювілей – добра нагода довідатися більше про один із найцікавіших періодів історії Харкова та заразом перевірити, яку пам’ять лишив по собі поет-революціонер у нашому місті.
11:50
Перший всеукраїнський форум закінчився 12 січня зустріччю з письменниками Віталієм та Дмитром Капрановими, Андрієм Кокотюхою та сумським журналістом Євгеном Положієм в харківському культурному центрі «Іndie». Вони розповідали учасникам форуму про свою творчість, співали пісень, зачитували вірші та ділилися планами на майбутнє.
08:13
Десь, не тільки мене здивував ультиматум нікому не відомої Громадської Ради Майдану до проводу опозиції. Якось цей маніфест новітніх перебирайлів чужих здобутків не вписувався в загальну атмосферу майданських подій. Майданців цікавлять вибори, але не так, щоб виставляти ультиматуми один одному. Щось у акції ГРМ мало чужий запах.
23:20
До Харкова з’їхалися євромайданівці з усієї України. З’їхалися щоб взяти участь у першому загальноукраїнському Форумі Євромайданів. Делегати представляли більшість областей України. Багато з них прибули з маленьких міст та містечок. Були також окремі делегації від кількох громадських організацій – ГО «Праві», «Ми європейці», УНСО, а також від партії «Демократичний альянс».
19:43
… Здавалось, що харківські прихильники Євромайдану пережили більше, ніж достатньо випробувань: за місяць кілька разів палили автівки волонтерів, украдено генератор, порізано одного з головних активістів Дмитра Пилипця, але субота 11 січня стала по-справжньому апофеозом бандитизму й безкарності.
12:42
Зараз закрийте кришку вашого лептопа або натисніть кнопку «Вимкнути» в панелі «Пуск» і підійдіть до телевізора. Знайдіть ДУ-пульт (я знаю, що, якщо у вас є його величність Інтернет, то той пристрій, що називається телевізором, для вас не більше, ніж підставка під сплячого кота). Знайшли? на попсі дуже легко заробляти гроші: мало вклав — багато заробив.