БЛОГИ

08:12
Скажу правду: у таборах СССР доводилось нам – в’язням совісти – вдаватися до нецензурної лайки, спілкуючись із тими, хто іншої мови не розуміє. Але на волі цю тюремну рису ніхто з нас не підтримує. А надто, як чуємо прізвисько Путіна. Невже не можна знайти дошкульного прізвиська без тюремної матючні?
22:37
Зовсім не секрет, що в моді сьогодні стиль хай-тек. Його можна побачити і на полотнах сучасних художників, і в різноманітних інсталяціях. Техностиль охопив практично всі сфери зображувального мистецтва та сьогоднішньої культури. Але найбільш за все хай-теківські рішення знайшли своє відображення в дизайні, як всередині приміщень, так і біля них. Сучасні техноелементи активно захоплюють простори присадибного ландшафту. Тепер цю забавну дизайнерську майстерність можна побачити в багатьох європейських прибудинкових пейзажах. Вони дивують всіх, оскільки в них сполучаються найсміливіші фантазії. І не лише.
12:29
З наближенням виборів читати новини в Інтернеті та, особливо, дивитись різноманітні «тсн» дедалі важче і навіть огидніше. Незважаючи на те, що Україна нині перебуває в надзвичайно складному стані, коли психіка людей виснажена звістками з Донбасу, загрозою війни на своїй території, втратою близьких, з екрану щодень додатково виливають купу бруду, який називається передвиборчими перегонами.
11:24
Професія вчителя — одна з найвідповідальніших і навіть найнебезпечніших у світі. Педагог має справу не з бездушними комп’ютерами в затишному офісі чи товарами, в разі пошкодження яких їх можна замінити або купити нові. Натомість людину не купиш і не заміниш, а психіку, особливо дитячу чи підліткову, не відновиш. Тому вчитель має працювати з дітьми обережно, щоб не зашкодити учневі, при цьому, звичайно, підпадаючи під колосальні психічне та фізичне напруження.
12:11
Родичі бійців, задіяних в АТО, цілих шість годин перекривали авторух у місті Львові, вимагаючи ротації військових частин в АТО. Вимога родичів цілком законна: ротація потрібна. Чому?
16:17
Патріотизм залишається у тренді. Просто на зміну літнім футболкам, прикрашеним українськими принтами прийшли світшоти. А улюблену тендітну вишиванку можна замінити светриком з традиційним орнаментом.
23:09
За вікном покоцаного життям і вітчизняними дорогами автобусу — типові осінньо-депресивні пейзажі, сірі та вицвілі. У таку погоду найкраще сидіти вдома, з чашкою чаю або ще з чимось, дивитись «ящик», спати до обіду (субота дозволяє це зробити), а не їхати в холодну невідомість на, як уже було сказано, автобусі, де не ні ноги витягнути, ні навіть проблематично нормально всістись.
00:44
Чесно кажучи, до політики ставлюсь доволі прохолодно, якщо не сказати, що всіляко відсторонююсь від неї. Затягана фраза «політика — це бруд» для мене є хоч і затяганою, але прийнятною. Особлива відраза виникла під час кампанії, яка триває на момент написання цієї статті, — у країні йде війна, натомість партії активно використовують т. зв. «чорний піар» і викидають купу грошей на біг-борди з відфотошопленою фотографією себе коханого та яким-небудь популістським гаслом.
12:19
Він працював звичайний науковим співробітником, нечасто сидів в офісі, переважно їздив у відрядження. Продовжував би це робити і далі, якби не війна, з початком якої згадав, що, окрім свого захоплення наукою, має у своєму життєвому доробку ще й реальний бойовий досвід нелюдської війни в Афгані.
09:46
… ідеш по вулиці або їдеш у громадському транспорті і чуєш: то там, то тут групка людей (переважно жіночок за тридцять) з «кислими» обличчями влаштовують локальні Шустер-лайви. «Ой, ви чули? Ціни підскочать удвічі!», «Ой, мені вчора розповіли, що електрику даватимуть на кілька годин», «Ой, що ж воно коїться, шеф, все пропало»…