БЛОГИ

20:17
Шедевр північної архітектури в Харкові. На Баварії, в мальовничому куточку, який називається Липовим гаєм, при Свято-Вознесенському Храмі знаходиться чудовий храм Святої Рівноапостольної Марії-Магдалини, побудований відомим підприємцем на честь своєї покійної матері Марії. Храм унікальний тим, що побудований з чистої карпатської деревини хвойної породи без єдиного залізного цвяха.
21:15
Напевно кожен хоч раз в житті замислювався над тим, щоб завести в себе вдома живий куточок. Жива природа в квартирі або будинку - це і красиво, і природньо, а тепер це явище стало дуже модним і поширеним у всьому світі. Живі куточки - частина інтер'єру, це основний елемент в оформленні дизайну кімнати, офісу, кафе, ресторану, нічного клубу, спортивної зали, плавального приміщення. Біодизайн охоплює нову сферу діяльності, діяльності містобудування.
21:00
Розкішний оксамит легкого ніжного дивана, що вабить своїми м'якими і в той же час строго помпезними вигинами, занурює вас в атмосферу епохи прекрасних інтер'єрів палаців Фонтенбло, Мальмезон, Версаля, музею Лувр, епохи великого Наполеона. Затишок і одночасна суворість форм кожного фрагмента кімнати, витончена краса ніжки прекрасного крісла, яка звивається, чітка ясність тонів, що відрізняються своєю "мажорно-маршевою", "урочисто-полонезною" колоратурою -усе це навіває чудову привабливість комфорту часів французького імператора.
14:06
У цій примовці наш нарід засвідчив, що пік зимових морозів припадає на Водохрещі (19 січня). Після Водохрещів зима тратить свою морозющу силу.
10:37
Літературне життя Харкова існує. Ура, таваріщі. Не кипить, на жаль, але існує. Кожного місяця відбувається якийсь літературно-мистецький захід, який, що приємно, організований для молодих і не надто розкручених письменників та поетів.
10:31
Немає гіршого місця в сучасній пострадянській Україні, ніж державні установи. Серед останніх найбільше вирізняються, як уже було зазначено, державні, «безплатні» лікарні. Крик, хамство, безправ’я. Квінтесенція антигуманної бюрократії, пофігізму та знущань, як моральних, так і фізичних.
13:33
Нещодавно зі мною трапилась дивна історія. Я знайшов Телевізійного Раба. Пересічний на вигляд українець, без особливих потреб, запитів, здібностей, звичайно, огрядний. Увесь день він дивиться телевізор, сидячи в клітці, яку він, наш Раб, спорудив власноруч, аби та не давала йому можливості відійти від улюбленого «ящика» до книжок, Інтернету чи просто подумати.
13:25
У переддень Різдва я зустрілася із скандально відомим харківським журналістом Андрієм Войцеховським, щоб поговорити про те, як я бачу політичну ситуацію в Україні професійним поглядом. Питання були дещо провокаційні, з натяком. Але я не піддаюся на провокації. Дивимося відео.
00:43
Звільнений з російського полону українець укоротив собі вік. Причина? Його і ще ряд полонених кастровано. Безпрецедентний акт бузувірства скоєно в московському полоні. Хто несе відповідальність за акт геноциду? Не секрет, що терористичну банду ДНР підтримує своїм військом Шибздик – диктатор РФ. Прем’єр, він же й змінний диктатор Росії, був присутній при передачі полонених українців.
21:49
Якщо ви ніколи не бачили, як по-справжньому виглядає японський садочок, то ймовірно дивилися відому всім, місцями навіть дуже шокуючу кінострічку Квентіна Тарантіно «Убити Білла», там, якраз, і зображений, хоч і несправжній, але наповнений всіма «японськими аксесуарами», східний садочок. І хоч у популярному фільмі інтер’єр райського дива знаходиться під снігом, але все ж таки від цього він не припиняє бути прекрасним! Під білосніжною ковдрою можна розглянути і дах чайного будиночка, і старовинний ліхтарик, і ставок, і хвойні чагарники, і озерця, обнесені каменем, і доріжки, і мостики – це і є сільська Японія в мініатюрі.