БЛОГИ

17:44
Безвізовий режим, це не тільки можливість просто їздити. Європейський Союз – це величезний ринок: перший за розміром ринок світу. Можливість наших співгромадян мати прямий доступ до цього ринку має надзвичайно велике значення.
10:11
Над головою гендиректора гіганта харківської промисловості «Турбоатома» Віктора Суботіна знову почали згущуватися хмари.
08:24
Сьогодні Президент України Петро Порошенко у супроводі посла США Джеффрі Пайєтта відвідає Харків з робочим візитом.
09:17
18 березня ініціативна група підприємців ТЦ «Барабашово» зібралася під стінами міської ради, вимагаючи владу втрутитися в конфлікт, що розгорівся на ринку. Приводом стало чергове підняття орендної плати, а також, як говорять протестувальники, обкладання торгівлі «податком на спокій» з боку організації «Громадській Форпост Безпеки».
09:50
Програми євроінтеграції є дуже важливими саме на регіональному рівні. Я думаю, перш за все, харків’янам слід зрозуміти, що відбувається зміна парадигм.
09:31
В асоціації часних роботодавців радять бізесменам «вбити радянський менталітет» і вчитися грамотно презентувати свою продукцію.
09:23
Поспішайте бачити. Раджу всім шанувальникам старого Харкова прогулятися вулицею Садовою (колишня Чубаря). Ви ще маєте шанс помилуватися прекрасним, хоч і занедбаним особняком лікаря Степана Сурукчі, збудованим на початку минулого століття архітектором Велічко.
18:56
У ЗОШ 1-3 ступенів с. Плоске Великобурлуцького району 04.12.15 відбулась зустріч солдата 92-ї окремої механізованої бригади, учасника АТО, котрий брав участь у боях під Старобешево та Дебальцево, Віктора Дідика та учнів 7-11 класів.
09:57
Громадські слухання з перейменувань у Київському районі. Мабуть, у нашому районі дискусії були найгостріші.
18:09
Я зафіксувала підкуп виборців. Нічого дивного? Зараз же передвиборчий час і підкуп нікого не дивує. Але порушниками виявилася не представники старої партії влади, не Оппоблок чи свіжо зліплене Відродження. Порушником закону виявилася партія Солідарність, політична сила нашого Президента.