БЛОГИ

10:26
Якось так повелось, що в Харкові кінець зими / початок весни знаменують зовсім не весняні «речі». Погода не балує теплом і сонцем, не видно жодної ластівки та чомусь ніде не звучить високоестетичний хіт гурту «Бутирка» «Запахло весною» (проте, загалом, це і добре). Натомість ось уже другий рік поспіль завершення зими в Харкові — збільшення кількості мітингів, насильства (цьогоріч навіть убивств) і творчих тусовок — на щастя, зимова сплячка, що виводить із алкогольного анабіозу «харківських партизан» та подібних «вояк», розворушує і творчих людей.
21:58
Як оживити минуле? І не лише форму, а викликати у наш час сам дух минулого? Складно.
12:12
Масова культура тримається, головно, на епатажі, натомість саме культурна (творча) складова відіграє другорядну роль.
21:48
Від сампочатку агресії проти України Кремлівська мафія почала обробляти світ загрозою ядерного удару з РФ по мирних державах Вільного світу.
17:10
У Харкові вперше вшанували пам’ять харків’янина – Героя Небесної сотні. У педагогічному ліцеї ( колишній школі №4) 19 лютого відкрили меморіальну експозицію і стенд, присвячені Євгену Котляру.
15:19
ЕС в особі А. Меркель та Ф. Олланда домігся перемир’я на Сході України. Безперечний успіх дипломатії. Але поки це перемир’я з паперу не стане рельним фактом, варто не поспішати з оцінками. Тим паче, що в угоді Мінськ-2, деякі пункти насторожують.
11:47
Як провести вечір вівторка? Відкинутись у м’якому кріслі і позалипати в стелю? Банально посидіти в Інтернеті? Перекинути кілька чарок чого-небудь міцного? Чи взяти теку зі своїми «шедеврами», начисти черевики до блиску, поправити бюст (якщо у вас такий є), нанести бойовий макіяж, вийти на сцену і порвати публіку, як шимпанзе енциклопедію?
21:15
У приміщенні клубу «Інді», де перші присутні кутались у шуби, відчутно теплішає: прохолодне повітря зігрівається диханням людей, які все йдуть і йдуть. Сьогодні тут демонструватимуть «Холодний Яр» — документальний фільм про визвольну війну проти більшовицької окупації на території сучасної Черкаської області. Кіно, незважаючи на назву, жодного холоду не приносить, адже за десять хвилин до початку перегляду люди розстібають свої шуби, куртки, які, на жаль, повісити ніде: більшість стільців зайнята.
11:10
Дипломатична метушня під гуркіт московських «Градів» вимагає від тих, хто наділений розумом, називати речі своїми іменами. Я дуже сумніваюсь, що ті, хто задіяний у дипломатичній говорильні, аж так позбавлені глузду, щоб не розуміти, що новітнього Гітлера не вдасться змусити дипломатією припинити агресію.
11:29
2 лютого 2015 року Україну, і так виснажену щоденними звістками про смерті на війні на Донбасі, шокувала новина про загибель Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін», рокера, панка і патріота своєї держави.