БЛОГИ

15:19
ЕС в особі А. Меркель та Ф. Олланда домігся перемир’я на Сході України. Безперечний успіх дипломатії. Але поки це перемир’я з паперу не стане рельним фактом, варто не поспішати з оцінками. Тим паче, що в угоді Мінськ-2, деякі пункти насторожують.
11:47
Як провести вечір вівторка? Відкинутись у м’якому кріслі і позалипати в стелю? Банально посидіти в Інтернеті? Перекинути кілька чарок чого-небудь міцного? Чи взяти теку зі своїми «шедеврами», начисти черевики до блиску, поправити бюст (якщо у вас такий є), нанести бойовий макіяж, вийти на сцену і порвати публіку, як шимпанзе енциклопедію?
21:15
У приміщенні клубу «Інді», де перші присутні кутались у шуби, відчутно теплішає: прохолодне повітря зігрівається диханням людей, які все йдуть і йдуть. Сьогодні тут демонструватимуть «Холодний Яр» — документальний фільм про визвольну війну проти більшовицької окупації на території сучасної Черкаської області. Кіно, незважаючи на назву, жодного холоду не приносить, адже за десять хвилин до початку перегляду люди розстібають свої шуби, куртки, які, на жаль, повісити ніде: більшість стільців зайнята.
11:10
Дипломатична метушня під гуркіт московських «Градів» вимагає від тих, хто наділений розумом, називати речі своїми іменами. Я дуже сумніваюсь, що ті, хто задіяний у дипломатичній говорильні, аж так позбавлені глузду, щоб не розуміти, що новітнього Гітлера не вдасться змусити дипломатією припинити агресію.
11:29
2 лютого 2015 року Україну, і так виснажену щоденними звістками про смерті на війні на Донбасі, шокувала новина про загибель Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін», рокера, панка і патріота своєї держави.
20:17
Шедевр північної архітектури в Харкові. На Баварії, в мальовничому куточку, який називається Липовим гаєм, при Свято-Вознесенському Храмі знаходиться чудовий храм Святої Рівноапостольної Марії-Магдалини, побудований відомим підприємцем на честь своєї покійної матері Марії. Храм унікальний тим, що побудований з чистої карпатської деревини хвойної породи без єдиного залізного цвяха.
21:15
Напевно кожен хоч раз в житті замислювався над тим, щоб завести в себе вдома живий куточок. Жива природа в квартирі або будинку - це і красиво, і природньо, а тепер це явище стало дуже модним і поширеним у всьому світі. Живі куточки - частина інтер'єру, це основний елемент в оформленні дизайну кімнати, офісу, кафе, ресторану, нічного клубу, спортивної зали, плавального приміщення. Біодизайн охоплює нову сферу діяльності, діяльності містобудування.
21:00
Розкішний оксамит легкого ніжного дивана, що вабить своїми м'якими і в той же час строго помпезними вигинами, занурює вас в атмосферу епохи прекрасних інтер'єрів палаців Фонтенбло, Мальмезон, Версаля, музею Лувр, епохи великого Наполеона. Затишок і одночасна суворість форм кожного фрагмента кімнати, витончена краса ніжки прекрасного крісла, яка звивається, чітка ясність тонів, що відрізняються своєю "мажорно-маршевою", "урочисто-полонезною" колоратурою -усе це навіває чудову привабливість комфорту часів французького імператора.
14:06
У цій примовці наш нарід засвідчив, що пік зимових морозів припадає на Водохрещі (19 січня). Після Водохрещів зима тратить свою морозющу силу.
10:37
Літературне життя Харкова існує. Ура, таваріщі. Не кипить, на жаль, але існує. Кожного місяця відбувається якийсь літературно-мистецький захід, який, що приємно, організований для молодих і не надто розкручених письменників та поетів.