БЛОГИ

22:28
Гадаю, що ні для кого не буде дивним той факт, що я почну статтю про фільм (не наважусь назвати свій опус «рецензією», бо йтиметься не лише про кіно) із «політики». Таке наше сучасне життя: куди не поткнись, скрізь ця «політика»…
12:53
Думавши над цим питанням, я відкрив офіційний сайт Верховної Ради України. Розділ – Комітети Верховної Ради України. Шукаю Комітет зв’язків з громадськістю (або електоратом). Уявіть собі, такого комітету нема. Виходить, що ВР цікавиться, що думає громадськість чи електорат, один раз на п’ять років, коли ідуть вибори. Після виборів громадськість більше Верховній Раді «без надобности».
20:27
З самого початку антитерористичної операції на сході України в с. Яковлівка Лозівського району виник волонтерський рух, який поставив собі за мету збір і надання благодійної допомоги учасникам АТО. Причому доставляти допомогу вирішили самі. Безпосередньо на фронт. На своєму авто це почав робити Григорій Григорович.
22:13
Якщо Ви коли-небудь були у Берліні, то скоріш за все відвідували видатний готель Radisson Hotel. Видовище, що захоплює напевно кожного, хто хоч раз бував у сучасному готелі.
11:49
Початок зими — пора року, коли ще не набридає сніг (якщо такий, звісно, є), надії і плани в очікуванні Нового Року ще животіють, на роботі «гонять», аби наприкінці місяця влаштувати безтурботно-відривний корпоратив. Останні ведмеді, солодко потягнувшись, залазять у свої барлоги, ну а літератори навпаки — вилазять з них, продирають очі, сопуть і шукають собі подібних.
11:13
У старенькому автобусі душно: пасажири скидають черговий верхній одяг чи просто розстібають змійки курток. Хтось зично прохає «прикрутити» пічку, дійсно, в салоні так спекотно, що піт виступає навіть на лисій довбешці Фізрука, котрий їде в підвішеному під стелею телевізорі з Харкова на пропускний пункт «Чугунівка», аби там допомагати прикордонникам. Туди їдемо і ми — люди різних професій, характерів, статей. Щоправда, Фізрук залишиться в автобусі, радше в телевізорі автобуса, йому дозволено лише кидати заздрісні погляди в салон, на людей, вікна, завішані прапорами, крізь які проглядались кучугури снігу і безмежні поля брудно-білого кольору.
12:26
Демократія як суспільний устрій існує більше ніж 2000 років. Попри цей факт, цей устрій є молодий, і через свою молодість не цілком остаточно вироблений. Це стається через винахідливість антидемократичних сил.
17:55
Волонтери, в широкому розумінні цього слова, завжди відігравали особливо важливу роль в українському суспільстві. Такі їх риси, як саможертовність, натхненність, патріотичність, націленість на людину боронили українську землю, розвивали мову, культуру, ставали на заваді соціальним бідам нашого народу.
15:35
2014 рік, як ТСН, — вражає. Тільки якщо означений випуск новин «вражає» хіба-що тим, що в його он-лайновому варіанті на початку запускають аж два блоки реклами, то нинішній час дійсно вражає. А ще він вбиває. Молодих, сміливих, найкращих.
23:04
— Вітаємо, це «ЛайфНьюзРосіяЗвєздаОрт». На ваших екранах — вихолощений ведучий, з чіткою мовою, порожніми очима, які читають такий же вихолощений і порожній телетекст, рецензований купою редакторів у штатському і, можливо, самими Пу… Ой, ми починаємо говорити зайве, але не переживай, наш постійний російський чи проросійський глядачу, ти нічого не помітиш, адже зараз ми спочатку промиємо, а потім запудримо тобі мізки чимось цікавим, благо фантазія, тобто талант і вміння найти потрібну, тьху ти, актуальну новину наших журналістів не знають меж.