БЛОГИ

11:12
Мукачівська буча і події навколо неї викликають у людини, яка мислить, низку питань, що стосуються до сучасних обставин в Україні.
23:37
Коли порівняти двох Гітлерів, то стає ясно, що Володимир Гітлер з Кремля куди небезпечніший від свого двійника Адольфа Гітлера.
11:01
Москву обурено. Сам кремлівський Гітлер утратив рівновагу: Маленька “фінляндизована” Фінляндія посміла виконувати европейські санкції!
19:05
Навіть не віриться, що з героїчного протистояння в Парку Горького, частину якого харківська влада вирішила забудувати, минуло п’ять років.
09:27
Усі мови, розвиваючись, прагнуть лаконічности: коротких слів та виразів. Але бюрократичні структури, стараючись відгородитися від “простих” мас, насичують мови помпезними словами.
23:23
Ми вже маємо дві Мінських угоди; чи потрібна третя? Заскочені таким питанням, ми в першій хвилині скажемо: “Ні!”, а коли подумаємо – скажемо “Так, потрібна”.
08:31
Дорогі панове! Внутрішні справи України, хоч як дивно, цікавлять не так самих українців, як людей сторонніх, наділених і не наділених владою. Гадаю, що в цій обставині потрібне розумне, а не зациклене чи зашорене слово. І слово це таке:
11:51
Як ми вже знаємо, совєтська влада на Україні не терпіла української мови і рік-у-рік вигадувала різні заковики, щоб упослідити її і всякими правдами й неправдами викорінити з неї український дух, заміняючи українську лексику лексикою “старшого брата” (насправді молодшого).
00:04
Іде війна. Усі інформаційні організації збирають факти, часом і брехню, щоб сказати наперед, що ж буде далі. Що робитиме Кривавий Шибздик далі? Підписав нібито мир, а що далі?
13:20
В Україні формально одна державна мова – українська. Насправді ж в Україні дві держаних мови, хоч це не записано в Конституції.