БЛОГИ

11:13
У старенькому автобусі душно: пасажири скидають черговий верхній одяг чи просто розстібають змійки курток. Хтось зично прохає «прикрутити» пічку, дійсно, в салоні так спекотно, що піт виступає навіть на лисій довбешці Фізрука, котрий їде в підвішеному під стелею телевізорі з Харкова на пропускний пункт «Чугунівка», аби там допомагати прикордонникам. Туди їдемо і ми — люди різних професій, характерів, статей. Щоправда, Фізрук залишиться в автобусі, радше в телевізорі автобуса, йому дозволено лише кидати заздрісні погляди в салон, на людей, вікна, завішані прапорами, крізь які проглядались кучугури снігу і безмежні поля брудно-білого кольору.
12:26
Демократія як суспільний устрій існує більше ніж 2000 років. Попри цей факт, цей устрій є молодий, і через свою молодість не цілком остаточно вироблений. Це стається через винахідливість антидемократичних сил.
17:55
Волонтери, в широкому розумінні цього слова, завжди відігравали особливо важливу роль в українському суспільстві. Такі їх риси, як саможертовність, натхненність, патріотичність, націленість на людину боронили українську землю, розвивали мову, культуру, ставали на заваді соціальним бідам нашого народу.
15:35
2014 рік, як ТСН, — вражає. Тільки якщо означений випуск новин «вражає» хіба-що тим, що в його он-лайновому варіанті на початку запускають аж два блоки реклами, то нинішній час дійсно вражає. А ще він вбиває. Молодих, сміливих, найкращих.
23:04
— Вітаємо, це «ЛайфНьюзРосіяЗвєздаОрт». На ваших екранах — вихолощений ведучий, з чіткою мовою, порожніми очима, які читають такий же вихолощений і порожній телетекст, рецензований купою редакторів у штатському і, можливо, самими Пу… Ой, ми починаємо говорити зайве, але не переживай, наш постійний російський чи проросійський глядачу, ти нічого не помітиш, адже зараз ми спочатку промиємо, а потім запудримо тобі мізки чимось цікавим, благо фантазія, тобто талант і вміння найти потрібну, тьху ти, актуальну новину наших журналістів не знають меж.
10:28
Чеський президент побиває рекорди москвофільства та українофобії. Останнім його одкровенням було побажання Україні фінляндизуватися, замість того, щоб европеїзуватися.
11:28
З чого почалась війна на Донбасі? Із захоплення адміністрацій? Перших пострілів? Ні, вона почалась задовго до Майдану й «руської весни», ще в 90-ті (якщо не раніше), коли весь Схід активно зомбувався і наставлявся на шлях «істинний» за допомогою російських (чи проросійських) ЗМІ та професійних дезінформаторів, одним словом, за допомогою інформації.
11:04
Коли пресовий голос Путіна – Пєсков - спростував газетну інформацію про передчасний відліт Путіна з Саміту G-20, я вирішив, що Путін поклав не рвати із Заходом і відкритого наступу на Україну не буде, а для «збереження лиця» Путін буде лише підтримувати, як і досі, Донбаських маріонеток.
10:42
Неділя … Час просиджування вдома, перегляду повтору «Ікс-фактора», апатичного відлежування на дивані в передчутті понеділка та поглядання у вікно, за яким осінь поволі змінюється зимою, з її сірістю, вітрами та пронизуючим холодом.
23:27
Обожнюю дивитись російське телебачення. Хлібом не годуй — дай почитати «новини» з ВК-пабліка якого-небудь «Антимайдана» чи «Самая правдівая правда от правдівого Стрєлкова».