27 листопада 2011

20:09
Вчора в Харкові відбулися пам'ятні заходи, приурочені Дню пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 рр. Вже о 12 годині на майдані Конституції почала формуватися колона з усіх небайдужих, прихильників та членів різноманітних патріотичних громадських організацій. Потім колона рушила по одній з головних вулиць - Сумській до Молодіжного парку, де біля Хреста Голодомору відбулася панахида за спокій жертв Голодомору-Геноциду. Після цього о 16:00 на майдані Свободи відбулися всеукраїнська акція «Запали свічку» і вшанування померлих хвилиною мовчання.
14:11
Координатор громадянського руху "Вперед" у Харківській області Валерій Репін вважає, що представники влади не схильні до діалогу з суспільством.
04:38
Декілька років тому Валентин Наливайченко очолював Службу Безпеки України, тому мешканці Харкова з нетерпінням чекали його приїзду.
02:42
О 12 годині на Майдані Конституції почала формуватися колона, яка потім рушила до Молодіжного парку, де біля пам’ятного Хреста Голодомору відбулась панахида за спокій душ жертв того періоду.