21 грудня 2018

13:32
В рамках кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка охоплює сімнадцять областей України, «Громадянська мережа «Опора» в ході прес-конференції презентувала результати моніторингу здійснення прийому виборців та звітування перед виборцями депутатами Харківської міської ради.
18:08
«Вертепуй разом з друзями!» - під таким гаслом 12-13 січня у Харкові втретє пройде «Вертеп-фест». Його організатори вважають, що яскравий, великий фестиваль в мегаполісі є прекрасним приводом для українців завітати до Харкова, особливо для «легкої на підйом» молоді.
17:11
У школі №6 міста Ізюм завершені роботи по створенню сучасного комп'ютерного класу, який подарувала випускниця цього навчального закладу - Марина Ярославська, дружина відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського, власника і президента групи DCH.
14:52
На 21 грудня 2018 року Товарною біржею «Компанія з продажу активів» було оголошено проведення другого повторного аукціону з продажу майна Трускавецьінвест, яке є предметом іпотеки ІК одим лотом.
16:05
Відтепер родина Білослюдцевих житиме у 3-поверховому приватному будинку в селі Малі Проходи Дергачівського району.
12:15
Стару бібліотеку змінили на сучасний медіапростір для учнів у Ізюмській загальноосвітній школі №1.
11:53
Прокуратура Харківської області направила до Київського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно 42-річного харків'янина підозрюваного у подвійному вбивстві та замаху на вбивство малолітньої дитини.
10:49
В результаті аварій постраждали 5 людей.
10:12
Волонтери з групи «Сестра милосердя АТО/ Харків» розповіли, чого потребують військові на лікуванні.
10:04
В окремих будинках міста Харкова 21 грудня буде тимчасово призупинене водопостачання.