12 грудня 2019

17:50
Зараз середньомісячна зарплата в Харківській області дорівнюється 8931 гривень.
17:39
Валентина Білоусова представить свої роботи з 20 грудня по 1 лютого у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.
15:46
До закінчення виконання ремонтних робіт на шляхопроводі через залізничні колії на автомобільній дорозі М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» залишилось 10 днів.
14:02
У Харкові відбулися зйомки документального короткометражного фільму “Син маминої подруги”. Це історія про харківського підлітка із аутизмом Мішу Івашуру.
13:06
У Харківській області адресну допомогу отримають сім’ї учасників АТО та мешканці, що мають онкологічні та серцево-судинні захворювання
20:32
Серія публікацій присвячена колонізації вздовж рік Ворскла та Мерло починається з міста Вольний, який був центром, через який відбувалось заселення територій на Слобожанщині. Побудова нових фортець вздовж Мерло та Ворскли, заснування міст и сіл Вольновського повіту, прохід переселенців, сутички із татарами та військами гетьманської України, запорізькими козаками, зміна адміністративного поділу і сучасний стан населених пунктів – ось що чекає Вам у цій рубриці. А розпочинаємо звичайно ж із самого міста Вольний, яке було засновано у 1640 році.
10:49
Переважна більшість жителів Харківської області позитивно ставилися до роботи ХОДА під керівництвом Юлії Світличної.
10:04
На Харківщині співробітники Служби безпеки України блокували постачання у мережу роздрібної торгівлі небезпечної для життя і здоров’я людей контрафактної алкогольної продукції.
09:54
На новорічні та різдвяні свята Укрзалізниця вже призначила 19 додаткових поїздів у популярних напрямках, в тому числі і з Харкова.