4 лютого 2020

16:15
Чи мають громадські організації бути представлені у Верховній Раді? Відповідь на це питання шукатимуть українські школярі та школярки: фіналісти національного проєкту «Молодь дебатує».
16:12
Український відеожурналіст, письменник, кореспондент The Associated Press Мстислав Чернов був номінований на престижну британську премію Royal Television Society у категорії “Оператор року”.
14:34
Міністерство культури України не включило до Державного реєстру нерухомих пам'яток України пам'ятника Г. К. Жукову на проспекті Петра Григоренка у Харкові.
14:20
Депутат Харківської облради, віце-президент Палати регіонів Юлія Світлична на засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи ініціювала активізацію співпраці на рівні регіонів та посилення взаємодії з європейськими фінансовими інституціями.
09:46
Харківські спортсмени завоювали призові місця на чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, який завершився 31 січня в спорткомплексі НАУ «ХАІ».
09:45
Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року розпочалася сьогодні, 3 лютого, і триватиме до 24 березня.
09:42
КП «Харківський метрополітен» уклало угоду з ТОВ «Метро Автоматика» щодо обслуговування пристроїв оплати на 13,6 млн грн.
09:32
3 лютого піротехнічні групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС у Харківській області проводили заходи з розмінування та знешкодження застарілих боєприпасів часів Другої світової війни у Зміївському та Чугуївському районах області.