Фото

17:39
ЦК «Азов» та ГО «Східний корпус» блокують одну із заправок по вул. Шевченка, що входить в найбільшу національну мережу АЗС WOG.
19:14
Сьогодні в Харкові в рамках Європейського тижня мобільності відбувся третій «Осінній велодень».
12:00
На площі Конституції відбувся ярмарок міських проектів, в межах якого пройшла низка освітніх та розважальних заходів.
10:05
Бійці АТО взяли участь у жеребкуванні і вручення документів на земельні ділянки
16:55
В Національній академії Національної гвардії України 10 вересня курсанти вишу склали присягу на вірність народу України. Церемонія пройшла традиційно – на Меморіалі Слави.
16:08
Молодіжна організація Фундація регіональних ініціатив запустила цикл пізнавальних лекцій, які проходитимуть просто неба.
16:57
На полігоні в Башкирівці 7 вересня відбулися перші стрільби курсантів Нацгвардії, які навчаються за скороченому курсом (1 рік).
18:31
Цивільний корпус «Азов» разом з представниками державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області намагалися дізнатися, хто без документів почав будівництво заправки біля житлових будинків
17:00
Благодійний велопробіг «Українці в Європі» стартував у травні у Львові і планує охопити 16 країн. Ключова ідея заходу - привернути увагу української та міжнародної громадськості до проблеми реабілітації воїнів АТО.
16:05
3 вересня біля оперного театру відкрилась виставка проекту «Побачити іншу сторону», присвяченого життю та проблемам переселенців.