Донбас

19:17
З квітня розмір грошової винагороди збільшується до 7500 гривень
13:16
За словами представників Чугуївської правозахисної групи, закон щодо пільгового кредитування не діяв. Проте завдяки судовому прецеденту дану проблему можна буде вирішити
17:42
Кінострічка стала результатом роботи проекту «Громадській піксель», під час якого учасники АТО ділилися своїм досвідом, а професійні актори розігрували їх історії на сцені.
17:02
У минулому році працевлаштовано 388 учасників АТО
19:43
Боєць 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Геннадій Тома загинув 21 липня 2014 року в боях під Луганськом
17:32
Пам'ять про лейтенанта Литвиненка увічнено у рідному селі Шелестове Коломацького району, у фойє школи, де свого часу він навчався
15:47
Активісти Куп’янської районної організації партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» долучилися до акції «На крилах добра», започаткованої громадською організацією «Куп’янський ГРОМ»
05:22
Службовці Національної гвардії, Національної поліції і Державної прикордонної служби перекрили автомобільні та залізничні шляхи, що ведуть до лінії розмежування.
21:07
У штабі торгової блокади Донбасу привітали рішення Ради національної безпеки і оборони України ввести тимчасове припинення транспортного переміщення з окупованими територіями Донбасу.
10:27
Слідчим управлінням ГУНП в Донецькій області відкрито кримінальне провадження відносно дій "активістів"