Донбас

18:10
Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС на стоянці під будівлею громадської приймальні Донецької обласної організації Партії регіонів проводять збір підписів бажаючих звернутися до Європейського суду з прав людини у зв'язку з різким зниженням пенсій.
11:25
Рішення про це було прийнято на сесії Донецької міської ради 21 грудня. Сесія вирішила надати О. В. Януковичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність через викуп і проведення грошової оцінки ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, прилеглого до вулиці Райніса, 65 «г» в Будьонівському район .
21:26
На Донеччині не тільки найбрудніше повітря, але і зосереджені тисячі об'єктів з високим ступенем ризику.
16:05
У Донецьку відбулося озброєне пограбування відділення банку «Креді Агріколь», розташованого по бульвару Шевченка, 86.
19:14
Комунальні служби Донецька в терміновому порядку засаджують живими ялинками майданчик перед управлінням Пенсійного фонду України, де в ніч на 12 грудня був ліквідований наметовий табір протестувальників-чорнобильців.
01:10
Моряки судна «В'ячеслав Ільїн» вимагають погашення заборгованості із заробітної плати за три місяці. Загальна сума заборгованості перед ними становить більше 100 тис. доларів. Наразі судно знаходиться біля причалу судноремонтного заводу Маріуполя.
14:00
Протестуючі в Донецьку чорнобильці відмовилися слухати роз'яснення постанови Кабінету Міністрів України (КМУ), яке нібито збільшує їх пенсії.
14:33
В патологоанатомічному відділенні Донецької обласної залізничної лікарні в четвер стався вибух, повідомили в прес-службі місцевого відділення МНС.
20:04
Члени Стахановської міської організації Конгресу Українських Націоналістів ще в серпні цього року зверталися до міського голови із листом, у якому повідомляли про вчинення наруги над пам’ятником Тарасові Шевченку (тоді невідомі вандали обдерли мідь із погруддя Кобзаря). Проте мер обійшовся відпискою про те, що надішле лист про акт вандалізму до Стахановського відділу внутрішніх справ.
09:27
Відгули основні битви громадянської війни. Демобілізовані селяни поверталися по своїх селах. При поверненні з'ясувалось, що реальність життя зовсім не відповідала тим ідеалам, за які вони проливали свою кров на братовбивчих фронтах. Політика "військового комунізму" була неспроможна зацікавити селян у нарощуванні об'ємів виробництва хліба. По всій країні пройшла хвиля селянських бунтів. Але основне полум'я народної війни зайнялося у східних та центральних районах України.