Донбас

11:16
Позачергова сесія міськради Слов'янська ознаменувалася з'ясуванням відносин із завідувачем слов'янським відділенням Донецького бюро судмедекспертизи Костянтином Смиком з приводу того, платними або безкоштовними є послуги цієї установи.
18:03
Подібні заходи в Слов'янському державному педагогічному університеті проводять щорічно, закликаючи утриматися від прикрашання житла свіжозрубаними хвойними насадженнями.
18:10
Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС на стоянці під будівлею громадської приймальні Донецької обласної організації Партії регіонів проводять збір підписів бажаючих звернутися до Європейського суду з прав людини у зв'язку з різким зниженням пенсій.
11:25
Рішення про це було прийнято на сесії Донецької міської ради 21 грудня. Сесія вирішила надати О. В. Януковичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність через викуп і проведення грошової оцінки ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, прилеглого до вулиці Райніса, 65 «г» в Будьонівському район .
21:26
На Донеччині не тільки найбрудніше повітря, але і зосереджені тисячі об'єктів з високим ступенем ризику.
16:05
У Донецьку відбулося озброєне пограбування відділення банку «Креді Агріколь», розташованого по бульвару Шевченка, 86.
19:14
Комунальні служби Донецька в терміновому порядку засаджують живими ялинками майданчик перед управлінням Пенсійного фонду України, де в ніч на 12 грудня був ліквідований наметовий табір протестувальників-чорнобильців.
01:10
Моряки судна «В'ячеслав Ільїн» вимагають погашення заборгованості із заробітної плати за три місяці. Загальна сума заборгованості перед ними становить більше 100 тис. доларів. Наразі судно знаходиться біля причалу судноремонтного заводу Маріуполя.
14:00
Протестуючі в Донецьку чорнобильці відмовилися слухати роз'яснення постанови Кабінету Міністрів України (КМУ), яке нібито збільшує їх пенсії.
14:33
В патологоанатомічному відділенні Донецької обласної залізничної лікарні в четвер стався вибух, повідомили в прес-службі місцевого відділення МНС.