Донбас

13:31
Із закликом до президента Януковича, прем’єра Азарова та Верховної Ради України схаменутися, не приймати закон про введення ринку землі й не здавати національні інтереси та стратегічні ресурси країни вийшли на мітинг у Донецьку активісти партій «Громадянська позиція», УДАР, ВО «Свобода», а також представники правозахисних організацій і фермерських господарств.
18:02
Якщо в центрі міста жителі страждають від постійних поривів водогонів, то в селищі Гольма вода є справжнім дефіцитом. З моменту закриття доломітного заводу (в 2005 році він був визнаний банкрутом), за цілющою вологою жителям вулиці Велика Гольма доводиться вирушати за кілька кілометрів.
15:55
Сьогодні в Донецьку більше 200 чорнобильців проводять мітинг біля регіонального управління Пенсійного фонду. Вони вимагають виплатити їм пенсій відповідно до рішень судів.
00:05
У міжнародному аеропорту “Донецьк” сервіс та обслуговування пасажирів перебувають на рівні Радянського Союзу. Саме такі відгуки пасажирів приходять до редакції сайту "Авіація України", оскільки багато пасажирів скористалось послугами аеропорту та залишились дуже незадоволеними.
16:39
У зв'язку з проведенням реформ в поточному році краматорські стаціонари будуть фінансуватися з обласного бюджету. Дотація на утримання другого рівня медичної допомоги в Краматорську складе 64,85 млн. гривень, у той час як на потреби лікарень міста необхідно понад 97 млн. гривень. Тому тривогу забив головний лікар міськлікарні № 3 Олександр Каліберда.
22:58
Підприємці не проти підзаробити під час проведення «Євро-2012» шляхом відродження в Донецьку гужового транспорту. На вулицях обласного центру з'явилися барвисті вози, запряжені парою гнідих коней.
17:17
Ініціативні мешканці Донецька, які вирішили ніяк не оформлятися організаційно і не придумувати собі ніяких назв, поширили заяву та розклеїли листівки із закликом звільнити президента Януковича за невиконані ним передвиборні обіцянки.
15:10
Відомий український телеведучий проведе в Маріуполі тренінг для студентів-журналістів та рекламістів МДУ. Про це повідомили в прес-службі університету.
07:13
Управління капітального будівництва Донецької міськради за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Тріол-Авто» на придбання автомобіля «Volkswagen Passat Limousine B7 Comfortline» вартістю 324 тисяч гривень.
17:29
Голови обласних держадміністрацій Донеччини та Луганщини відмовилися від рекомендації Міненерго підтримати бізнес-інтереси "сімейних". Відповідь не змусила на себе довго чекати ...