Донбас

07:00
13 січня в Донецьку апеляційний адміністративний суд намагався вирішити долю скандального рішення, прийнятого міським головою міста Красноармійська (Донецької області) Андрієм Ляшенко.
14:36
В п'ятницю, 13 січня, на Центральному ринку міста частину торгових наметів і павільйонів припинили свою роботу - підприємці вийшли на центральну площу протестувати проти прийняття нових ставок єдиного податку. Акція протесту пройшла якраз перед позачерговою сесією міської ради, на якій депутати все-таки затвердили нові податки.
12:48
Вчора у Приморському районному суді Маріуполя до 5 років позбавлення волі засудили лікаря, дії якої привели до зараження ВІЛ-інфекцією трьох немовлят. Трагедія сталася ще в 2005 році.
13:31
Із закликом до президента Януковича, прем’єра Азарова та Верховної Ради України схаменутися, не приймати закон про введення ринку землі й не здавати національні інтереси та стратегічні ресурси країни вийшли на мітинг у Донецьку активісти партій «Громадянська позиція», УДАР, ВО «Свобода», а також представники правозахисних організацій і фермерських господарств.
18:02
Якщо в центрі міста жителі страждають від постійних поривів водогонів, то в селищі Гольма вода є справжнім дефіцитом. З моменту закриття доломітного заводу (в 2005 році він був визнаний банкрутом), за цілющою вологою жителям вулиці Велика Гольма доводиться вирушати за кілька кілометрів.
15:55
Сьогодні в Донецьку більше 200 чорнобильців проводять мітинг біля регіонального управління Пенсійного фонду. Вони вимагають виплатити їм пенсій відповідно до рішень судів.
00:05
У міжнародному аеропорту “Донецьк” сервіс та обслуговування пасажирів перебувають на рівні Радянського Союзу. Саме такі відгуки пасажирів приходять до редакції сайту "Авіація України", оскільки багато пасажирів скористалось послугами аеропорту та залишились дуже незадоволеними.
16:39
У зв'язку з проведенням реформ в поточному році краматорські стаціонари будуть фінансуватися з обласного бюджету. Дотація на утримання другого рівня медичної допомоги в Краматорську складе 64,85 млн. гривень, у той час як на потреби лікарень міста необхідно понад 97 млн. гривень. Тому тривогу забив головний лікар міськлікарні № 3 Олександр Каліберда.
22:58
Підприємці не проти підзаробити під час проведення «Євро-2012» шляхом відродження в Донецьку гужового транспорту. На вулицях обласного центру з'явилися барвисті вози, запряжені парою гнідих коней.
17:17
Ініціативні мешканці Донецька, які вирішили ніяк не оформлятися організаційно і не придумувати собі ніяких назв, поширили заяву та розклеїли листівки із закликом звільнити президента Януковича за невиконані ним передвиборні обіцянки.