Донбас

19:14
Комунальні служби Донецька в терміновому порядку засаджують живими ялинками майданчик перед управлінням Пенсійного фонду України, де в ніч на 12 грудня був ліквідований наметовий табір протестувальників-чорнобильців.
01:10
Моряки судна «В'ячеслав Ільїн» вимагають погашення заборгованості із заробітної плати за три місяці. Загальна сума заборгованості перед ними становить більше 100 тис. доларів. Наразі судно знаходиться біля причалу судноремонтного заводу Маріуполя.
14:00
Протестуючі в Донецьку чорнобильці відмовилися слухати роз'яснення постанови Кабінету Міністрів України (КМУ), яке нібито збільшує їх пенсії.
14:33
В патологоанатомічному відділенні Донецької обласної залізничної лікарні в четвер стався вибух, повідомили в прес-службі місцевого відділення МНС.
20:04
Члени Стахановської міської організації Конгресу Українських Націоналістів ще в серпні цього року зверталися до міського голови із листом, у якому повідомляли про вчинення наруги над пам’ятником Тарасові Шевченку (тоді невідомі вандали обдерли мідь із погруддя Кобзаря). Проте мер обійшовся відпискою про те, що надішле лист про акт вандалізму до Стахановського відділу внутрішніх справ.
09:27
Відгули основні битви громадянської війни. Демобілізовані селяни поверталися по своїх селах. При поверненні з'ясувалось, що реальність життя зовсім не відповідала тим ідеалам, за які вони проливали свою кров на братовбивчих фронтах. Політика "військового комунізму" була неспроможна зацікавити селян у нарощуванні об'ємів виробництва хліба. По всій країні пройшла хвиля селянських бунтів. Але основне полум'я народної війни зайнялося у східних та центральних районах України.
11:26
У Луганську пройшла акція протесту представників молодіжних організацій проти «свавілля» дітей впливових батьків - «мажорів». Акція, в якій взяли участь близько 50 осіб, відбулася біля будівлі міської ради. Молоді люди вимагали притягнути до суду депутата Луганської міськради Романа Ландіка, який побив дівчину.
19:57
Цих людей планують поселити в спеціальному наметовому містечку. Директор донецького міського притулку для безхатченків Микола Федорук вважає, що гостям європейського чемпіонату не варто зустрічатися з місцевими бомжами.
15:02
Чоловік пограбував ювелірний відділ донецького ЦУМу на мільйон гривень.
18:03
Вони заявили, що ніяких громадських слухань з приводу даного будівництва не було, ніяких документів на відгородження будівельниками території вони, скільки не просили, не побачили. Тому, знаючи, що законно відстоюють свої права на прибудинкову територію, на якій розташований дитячий майданчик, вони вимагали роз`яснень від будівельників і заважали встановленню металевої огорожі.