Головні новини (права колонка)

17:16
Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва повідомила результати свого візиту до США.
16:11
Студенти вищих навчальних закладів Харкова можуть подати проекти на конкурс «Харків — місто молодіжних ініціатив».
15:07
Представники «Харківського антикорупційного центру» розповіли про нові факти сірих схем, які у онкоцентрі побудував директор Юрій Винник.
10:16
У приміщенні вокзалу станції «Харків-Пасажирський» організували свято. Воно мало показати присутнім, що спільного у них більше ніж того, що їх роз’єднує.
09:27
Фіскальна та монетарна політика, митниця та зовнішня торгівля, охорона здоров’я, аграрний сектор та харчова продукція, технічне регулювання та ринковий нагляд, природні ресурси найбільше турбують європейських партнерів.
07:40
Утримання у належному стані транспортних артерій Харківщини забезпечено фінансами лише на десяту частину.
21:25
Останнім часом поступають скарги від харків’ян, з яких за рішенням суду стягують гроші за комунальні борги. Причому, всупереч чинному законодавству, людям до останнього не повідомляють про їх наявність.
20:55
Після схвалення проекту Радою ЄС та Європарламентом — не раніше, ніж за місяць — вільно подорожувати у зону Шенгену зможуть власники біометричних паспортів.
20:24
У Харківському кризовому інфоцентрі пройшла презентація книги «Сильне ім’я Надія», написаної Надією Савченко за гратами російського СІЗО.
18:43
На Харківщині відбувся другий тематичний круглий стіл на тему «Децентралізація: об’єднання на шляху до Європи».