Головні новини (права колонка)

08:52
Таблички змінять на п’яти станціях метро, отримають нові назви чотири райони та гідропарк. Жителі вулиць звикатимуть до імен сучасних героїв.
19:59
Сьогодні в ХОДА під головуванням віце-губернатора Михайла Черняка відбулося засідання комісії з декомунізації топонімічних об'єктів міста Харкова та області.
19:38
У цьому році пожежники створили профспілку задля захисту власних прав. Проте їх керівництво всяко перешкоджає діяльності цієї організації.
16:46
У Харкові представили Почесного Консула Республіки Франція. Обов’язки взяв на себе харківський бізнесмен і волонтер Сергій Політучий.
13:53
У Харкові з'явилося Почесне Консульство Французької Республіки.
11:58
Олег Ширяев, колишній командир роти «Східний корпус», зробив офіційну заяву: "Для нас це знак, що той шлях, яким іде рух, що побудовано за участю Східного Корпусу є вірним."
11:51
В трьох містах країни на меморіальних комплексах Другої світової 9 травня активісти встановили стенди з прізвищами тих, хто знаходиться в полоні.
10:17
Сьогодні, 11 травня, близько 4:00 у Харкові на базі роти патрульної служби поліції особливого призначення «Східний корпус» стався вибух.
07:06
Активістка подякувала всім, хто допомагав її волонтерській діяльності та розповіла, що робитиме на держслужбі.
18:45
У Харківському національному університеті радіоелектроніки 12 травня відбудеться круглий стіл «Освіта без кордонів: партнерство України та Франції».