Головні новини (права колонка)

13:01
Експерти розповіли, як в Харкові тепер можна боротися з корупцією та розслідувати відповідні справи.
19:39
Колишні учасники АТО, яким небайдужа доля міста та області, вирішили об’єднатися в Союз «Воїнська честь».
17:08
Проведений аналіз цін у муніципальних аптеках демонструє, що ціна в комунальних аптеках вища за ринкову на 15-20%. Чому у комунальних аптеках, які позіціонуються як бюджетні, ціни вищі ніж у приватних - дізнавався депутат Роман Семенюха
16:16
Сьогодні під час прес-конференції в Харківському кризовому інфоцентрі були оприлюднені дані медіадосліджень, що проводилися в південних та східних регіонах України.
13:18
Комітету з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку з кандидатами на посади очільників «Укрзалізниці» та «Електроважмашу».
08:57
Екс-керівник Харківської митниці ДФС минулого тижня повернувся з Києва з рішенням Верховного Суду України, який відновив його на посаді.
00:08
Про це 12 квітня повідомив журналістам директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдісюк.
18:18
У четвер, 14 квітня, відбудеться пленарне засідання IV сесії Харківської обласної ради.
16:26
Два нових великих центри надання адміністративних послуг планують відкрити незабаром у Харкові.
15:16
Депутати, фахівці ХОДА та міської ради, скульптори, ветерани АТО і волонтери обговорили конкурс проектів увічнення пам’яті героїв антитерористичної операції у Харкові.