Головні новини (права колонка)

16:16
Незважаючи на близькість прикордонного з Росією регіону до зони АТО і неодноразові спроби «розгойдати» тут ситуацію, 8 і 9 травня на Харківщині пройшли спокійно.
14:16
Урочистості на меморіалі Слави супроводжувалися сутичками, проте це не завадило провести офіційно заплановане.
17:54
В ефірі телеканалу «Еспресо.ТВ» віце-прем’єр Павло Розенко заявив, що встановлення єдиної ринкової ціни на газ та скорочення обсягів споживання голубого палива – це шлях до повної енергетичної незалежності України.
09:23
Новий порядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) набрав чинності з 6 травня.
08:56
Міська влада повідомила про маршрут Велодня, що відбудеься 29 травня в Харкові.
20:08
З п'ятисот претендентів в харківський «КОРД» на сьогодні відібрали 35 бійців, повідомляє прес-служба Національної поліції в Харківській області. Сертифікати бійцям вручив особисто Арсен Аваков
18:48
Стартувала кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих та їх родин про гарантовані державою пільги та права.
17:35
Прес-служба ГУ ДФС Харківщини передає, що новопризначений керманич, користуючись нагодою, здійснив «ревізію» Харківської ОДПІ.
16:49
Нового керівника представив колективу начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков.
14:12
Ландау якось подарували карту СРСР, де він був зображений в Москві на троні, до якого тягнулися червоні лінії з усіх наукових центрів. Тільки в Харкові було фото Іллі Лівшиця і підпис «Удельное княжество».