Головні новини (права колонка)

21:25
Останнім часом поступають скарги від харків’ян, з яких за рішенням суду стягують гроші за комунальні борги. Причому, всупереч чинному законодавству, людям до останнього не повідомляють про їх наявність.
20:55
Після схвалення проекту Радою ЄС та Європарламентом — не раніше, ніж за місяць — вільно подорожувати у зону Шенгену зможуть власники біометричних паспортів.
20:24
У Харківському кризовому інфоцентрі пройшла презентація книги «Сильне ім’я Надія», написаної Надією Савченко за гратами російського СІЗО.
18:43
На Харківщині відбувся другий тематичний круглий стіл на тему «Децентралізація: об’єднання на шляху до Європи».
18:35
Січневі тарифи за тепло не перерахували, хоча питання розглядалося два місяці тому. Про це заявили представники фракції ПП «Самопоміч» на черговій сесії міськради.
17:45
Очільники ХОДА обiцяють працювати системно та рішуче, доводячи свої прагнення до конкретного результату.
17:23
Депутати міськради погодили створення комунального підприємства «Ветлабораторія». Воно займатиметься контролем якості продукції тваринництва у Харкові.
14:44
Керманичі ГР при ГУ ДФС Олександр Чумак і Олег Поліщук розповіли про досягнення Громадської ради в роботі з податковою.
14:10
На пленарному засіданні V сесії Харківської міської ради VII скликання зареєструвалися 79 депутатів. Порядок денний складався з 57 питань і «Різного».
10:06
У цьому впевнені представники ГО «Свідомі», які проводять роз’яснювальні роботи зі студентами з приводу виявлення та протидії корупції