Головні новини (права колонка)

18:35
Січневі тарифи за тепло не перерахували, хоча питання розглядалося два місяці тому. Про це заявили представники фракції ПП «Самопоміч» на черговій сесії міськради.
17:45
Очільники ХОДА обiцяють працювати системно та рішуче, доводячи свої прагнення до конкретного результату.
17:23
Депутати міськради погодили створення комунального підприємства «Ветлабораторія». Воно займатиметься контролем якості продукції тваринництва у Харкові.
14:44
Керманичі ГР при ГУ ДФС Олександр Чумак і Олег Поліщук розповіли про досягнення Громадської ради в роботі з податковою.
14:10
На пленарному засіданні V сесії Харківської міської ради VII скликання зареєструвалися 79 депутатів. Порядок денний складався з 57 питань і «Різного».
10:06
У цьому впевнені представники ГО «Свідомі», які проводять роз’яснювальні роботи зі студентами з приводу виявлення та протидії корупції
19:39
В один день «гарячими точками» стали вулиці Благовіщенська та Харківських Дивізій.
21:22
У клубі «Шостий кут» відбулася презентація блоку «Гендер, стать та вік», який був представлений в межах всеукраїнського соціологічного дослідження «Українські ландшафти дискримінації».
13:22
У Харкові буде реалізований проект «За життя після Чорнобилю та Фукусіми», в межах якого пройдуть різноманітні плакатні виставки, відкриті лекції та майстер-класи.
11:38
Під час пленарного засідання IV сесії обласної ради затверджена обласна цільова Програма сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки.