Історія України

16:21
9 лютого 1709 року, за півроку до Полтавської битви, у Краснокутському районі Харківщини, у селі Городнє росіяни війська з місцевими козаками та ополченням дали бій армії шведів на чолі з Карлом XІІ, розповів на сесії обласної ради депутат Володимир Проскурін.
15:34
НБУ випустив в обіг нову пам'ятну монету «На честь візиту в Україну Всесвітнього Патріарха Варфоломія І».
14:33
Футболіст харківського «Металіста» Марко Девич із прийняттям українського громадянства потрапив у число призовників.
11:58
У суботу в Харкові стартують зйомки фільму «Дау» про відомого фізика, Нобелівського лауреата Льва Ландау. Це будуть самі масштабні зйомки фільму, що коли-небудь відбувалися у Першій столиці.
16:12
Харківський міський голова Михайло Добкін захоплюється гольфом, народний депутат Дмитро Шенцев – волейболом і боксом, Віктор Корж – велоспортом, Віктор Христоєв – щодня пропливає по 1 км у басейні.
12:41
«Коли я прийняла для себе рішення, що народний депутат стане для мене новою та останньою професією, я була змушена зробити дуже багато тих кроків, що дозволяють мені претендувати на роль професійного політика», – заявила народний депутат Інна Богословська.
11:01
На телеканалі ІНТЕР транслюються рекламні ролики, що анонсують вихід в ефір нової програми «Свобода».
16:53
Кращий харківський спортсмен місяця, олімпійський чемпіон Ігор у Пекіні Віктор Рубан частково визначився, як витратить винагороду за «золото» у стрільбі з лука – 75 тисяч гривень.
12:50
Найкращими коханцями у світі визнані українські заробітчани, повідомляють італійські ЗМІ за підсумками опитування жительок Апеннінського півострова у віці від 18 до 49 років.
12:13
Харків'янин Микола Куценко побив рекорд Дієго Марадони, зробивши ногами 850 тисяч ударів по м'ячу під час акції Марафон Євро-2012 у підтримку проведення чемпіонату Європи в Україні.