Історія України

11:22
70% громадян України знають про існування корупції в державі і ставляться до цього явища лояльно.
13:27
Католицька церква все активніше використовує сучасні технології для спілкування з паствою. Наприкінці минулого року Святий престол дав своє благословення на використання священиками нової технології, за допомогою якої до них на iPhone щодня будуть надходити відповідні даті молитви, а на цьому тижні Ватикан у співробітництві з Google відкриває свій канал на популярному відеосервісі YouTube.
14:27
Головне управління МНС в Харківській області одержало від профільного міністерства 11 нових машин: 9 автоцистерн, пересувну насосну станцію й аварійно-рятувальний автомобіль.
17:20
Донька прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія Карр та її чоловік, музикант Шон Карр, взяли участь в антикризовому з'їзді байкерів «Антикрисіс», що відбувся в ці вихідні в Ужгороді.
13:13
Сьогодні, 9 лютого, на території Лозовського району Харківської області в селі Єкатеринівка стався викид хімічних речовин.
12:28
Загальна сума ставок на перегонах, організованих мером Києва Леонідом Черновецьким, за попередніми оцінками, склала один мільйон гривень.
10:37
Продуктові пайки, безкоштовний проїзд по Україні один раз на рік і можливість поступати до ВУЗів поза конкурсом – Кабінет Міністрів вніс у Верховну Раду законопроект про підвищення соціального статусу контрактників.
14:27
Перша половина січня на ринку праці ознаменувалася трьома головними тенденціями: завмиранням ринку, масовими скороченнями персоналу, а також збільшенням розміру пропонованих заробітних плат по деяких позиціях, особливо наприкінці грудня. Але підвищення доходів, зазначених у вакансіях, зовсім не свідчить про закінчення кризи. Роботодавці шукають в основному висококваліфікованих, відповідно, високооплачуваних фахівців, у той час як персонал з досвідом роботи 1-3 роки набирається досить неохоче.
11:27
Посольство США видає громадянам України від 2 до 3 тисяч імміграційних віз у рік.
16:28
У зв'язку з економічною кризою більшості українців довелося обмежити свої витрати, а третини – заощаджувати на харчуванні. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Національним інститутом стратегічних досліджень з 28 січня по 3 лютого.