Історія України

17:38
На продуктах харчування сьогодні економлять 65.5% українців притому, що ще півроку тому на їжі економили 28.6% мешканців України.
14:24
До Міжнародного жіночого дня «Укрзалізниця» підготувала своєрідний подарунок своїм пасажирам – з 9 березня вартість квитків зросте в середньому на п'ять відсотків. Мало того, влітку нас чекає чергова індексація цін на залізничні квитки.
15:23
Євреїв знову обвинувачують у фінансових потрясіннях.
12:29
Якщо ви ходите раз на тиждень до супермаркету і сума в чеці кожного разу виявляється все більше і більше, це зовсім не означає, що в усьому винна криза. Можливо, магазин «наколює» вас.
13:28
Глава Росспоживнадзору Геннадій Онищенко і директор НДІ харчування РАМН Віктор Тутельян розробили спеціальне антикризове меню для росіян.
17:41
Не виключено, що в недалекому майбутньому за продажну любов штрафуватимуть не тільки жриць любові, але і їх клієнтів.
14:28
Незабаром водіїв чекає ще один новий штраф – за неправильно тоноване скло. Першими під роздачу потраплять київські автовласники.
11:31
В фіналі конкурсу «Міс Україна-Всесвіт-2009» в Києві назвали найгарніших українських дівчат. Панночок обирало журі в складі: ювелір Сергій Цюпко, видавець Ярослав Гресь, російські актори Сергій Жигунов і Світлана Світлична, власниця конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» Олександра Николаєнко і син мільярдера Дональда Трампа Єрик Трамп.
16:30
У міжнародних організацій з боротьби з ВІЛ-інфекціями та їх профілактики склалася помилкова думка, що первинна профілактика на Україні проводиться стовідсотково.
16:28
На конкурсі «Євробачення-2009» в Москві Грузію представлятиме група «Стефані і 3G», яка перемогла у фіналі національного конкурсу «Євробачення» з піснею проти політики Росії.