Історія України

14:37
346 мільйонів гривень, спрямованих на реалізацію державної програми «Трансплантація», можуть вилетіти в трубу, якщо не буде проведено медіакампанію на підтримку донорства органів, вважають експерти.
14:20
З карти харківської області зникло село Попільне (Ольховатська сільрада, Великобурлуцький район). Помер останній його житель.
14:21
Виявляється, чоловіки теж плачуть. До такого висновку я прийшла, відвідавши прем'єру кіноверсії концерту «Queen + Paul Rodgers», який відгримів на весь світ 12 вересня на площі Свободи у Харкові. На величезному екрані столичного кінотеатру «Київ» плакав Брайан Мей. Не гліцериновими сльозами, як ридають мужики в серіалі «Бідна Настя» або «Тетянин день», а по-справжньому.
14:26
Літак із грецькою футбольною командою «Олімпіакос» не зміг здійснити посадку в Харківському аеропорту через туман.
12:31
У Російській Федерації розробляється проект створення «карти росіянина», що зможе отримати будь-який бажаючий українець, який довів, що хоча б частково є росіянином: наприклад, має російського предка.
16:45
Один з найбільших українських операторів мобільного зв'язку – МТС – заявив про намір з 1 грудня збільшити вартість відправлення SMS-повідомлень із 20–30 копійок до 37 коп.
16:44
Телеканал «Футбол» було запущено у тестовому режимі.
15:41
У суботу, 15 листопада, стартує чотирирічна програма переходу українських телефонних номерів на європейські стандарти. Зокрема, зміняться номери екстреної допомоги.
17:09
11 листопада у Верховній Раді відбудеться презентація пам'ятника президенту України Віктору Ющенку.
17:29
Харківський «Металіст» давно не демонстрував такої висококласної гри, як у цьому сезоні, вважає міський голова Михайло Добкін.