Історія України
13:54
На сьогодні немає достовірних даних про кількість осіб в Україні, схильних до вживання наркотичних речовин та їх аналогів, повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури. Пояснюють це відсутністю належної взаємодії між міністерствами та відомствами. Так за даними МВС кількість споживачів наркотиків в країні складає 158 тис. осіб, а за даними моніторингового центру МОЗ – 424 тис. осіб.
13:16
Ієромонаха Студійського уставу Венедикта (Алексійчука), приналежного до Святоуспенської Унівської лаври, згідно з вибором Синоду єпископів УГКЦ, призначено єпископом-помічником Львівської архієпархії УГКЦ. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
12:12
У провінції Аньхой госпіталізовано вже більше 30 осіб, які захворіли впродовж двох тижнів.
08:33
У східній частині Індонезії почалося виверження вулкана Карангетан, в результаті чого 4 людини загинули. Ще четверо пропали без вісті. Як повідомляють місцеві ЗМІ, при виверженні вулкан почав викидати розпечений попіл і лаву на висоту в кілька сот метрів. Населення в паніці.
18:17
Харківський скульптор Володимир Кочетігов і Тетяна Бузницька пройшли відбірковий конкурс і були запрошені в Італію. Серед учасників також були марокканці, американці і звичайно ж найбільше італійців. Велетенські піщані скульптури майстри виготовляли на Адріатичному узбережжі, там, де похований Данте Аліг’єрі.
15:32
Ялтинський гірсько-лісовий природний заповідник займає площу 14 523 га. Як повідомили в прес-службі кримського управління МНС, загоряння зафіксовано на території Гурзуфського лісництва.
11:12
Печиво, яке горить синюватим кольором “Справжня варта” придбала у супермаркеті “Сільпо”, що знаходиться за адресою проспект Героїв Сталінграда, 171. Товар був розфасований у маленькі поліетиленові пакети, на яких зазначено, що виробником продукції є харківська бісквітна фабрика.
11:03
Більшовицький переворот 1917 року круто повернув історію споруди (доробок визначного архітектора Беретті) на вул. Інститутській, 5 в м. Києві. На початках, як і заповідалося, в будівлі діяв Інститут шляхетних дівчат. Люмпенська «революція» змінила назву та призначення споруди: в Жовтневому палаці замість балів шляхетних дівчат відбувалися криваво-звірячі вбивства «ворогів народу» - професорів, священників, студентів, студентів, фактично, еліти, цвіту української нації. Акомпанементом вже була не класична музика, а п’яні оргії катів з ЧК, ДПУ, НКВС…
19:17
Більшість харківців сьогодні святкує власне поневолення, поринаючи в міф про так зване визволення України і Харкова совєтськими військами. Так, наше місто дійсно «визволяли» від рідної мови, культури, традицій тощо. Але багато мешканців Харкова ще добре пам’ятають те, як саме жили люди в роки війни і як над ними знущалися совєтські «визволителі». Про те, як допомагали совєтські війська і міліція виживати місцевому населенню Харкова в роки Другої Світової війни, «Справжній варті» розповіла мешканка нашого міста Фаїна Петренко, яка пережила совєтсько-німецьку війну.