Історія України

13:39
Президент США Барак Обама підтвердив, що бойові частини американської армії залишать Ірак влітку цього року.
11:01
У Європi складено рейтинг найбiльш доглянутих пляжiв iз чистою водою. Вiдповiдно до нього, найчистiшим мiсцем для вiдпочинку є узбережжя Грецiї. Нижчi мiсця, вiдповiдно, посiли Кiпр, Францiя, Мальта, Болгарiя та Португалiя. До речi, Болгарiя -- єдина країна, що може похвалитися чистою водою та пляжами на Чорноморському узбережжi.
10:45
Завдяки теплій і вологій погоді грибний сезон в Україні почався передчасно. Руді лисички та інші види грибів починають наповнювати базари та транспортні зупинки, але після перевірки виявилося, що кожна третя лисичка радіоактивна. Інші гриби теж не дали позитивних досліджень, тому з такою категорією продуктів харчування треба бути вкрай обережними.
13:10
Сильна злива, що тривала близько 20 хвилин, частково паралізувала у четвер увечері роботу станції метро "Позняки" у Києві.
10:04
Днями депутати Київської міської адміністрації мали змогу купити свіжу городину вітчизняного виробництва та ще й зі знижками просто під стінами своїх кабінетів. Лотки з огірками, кабачками та молодою картоплею до будівлі Хрещатик, 34 їм принесли з ринку «Виноградар». Мовляв, може, хоч тут вдасться реалізувати товар, який вже декілька днів простоює в ящиках та вантажівках. А все тому, що там, де раніше на Виноградарі фермери продавали свою городину останніх чотирнадцять років, тепер торгувати їм зась. Міліція забороняє.
12:32
“Справжня варта” провела своєрідне дослідження проблем, з якими стикаються художники Харківщини. Як виявилося, головною причиною невеликого попиту на полотна є сучасна копіювальна техніка, яка тягне за собою зниження цін на картини та знижує добробут митців. Про це та інше розповідали “Справжній варті” майстри творчої спілки незалежних художників України.
10:30
Ефективною профілактикою абортів є роз’яснювальна робота лікаря-гінеколога, вважають спеціалісти. Адже 40% пацієнток відділень з лікування безпліддя становлять жінки, які перервали першу вагітність. Основна проблема гінекології - аборти, зокрема й кримінальні, повідомила завідувач відділення реабілітації репродуктивної функції жінки Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМНУ, професор Алла Корницька.
18:23
Про це пише сьогодні "Газета по-киевски". Минулої п`ятниці пенсіонер Валерій МУРАВЙОВ з села Конча-Заспа пішов порибалити на Ольгинську затоку, де й зловив дивовижну рибину.
16:57
Багато дівчат мріє про гарне життя без матеріальних труднощів. Для досягнення цієї мети молоді красуні звертаються до міжнародних шлюбних агентцій або здійснюють пошуки самостійно. Звісно, що переважна більшість надає переваги чоловікам із США, Канади та Європи, але не оминають наші дівчата й арабів та негрів. Саме тому, “Справжня варта” вирішила глибше вивчити цю проблему і провела своєрідне соціальне опитування у Харкові.
17:01
Одеський будинок, у якому Микола Гоголь писав свій твір "Мертві душі", розсипається по частинах. Наразі будівля перебуває у жахливому стані: вікна розбиті й заколочені дощечками, вхідні двері розмальовані, балкони взагалі у будь-який момент можуть впасти на голови перехожих.