Історія України

17:26
З совєтськихчасів українці звикли, що газ нічого не коштує. За споживанням енергоносіїв на душу населення Україна удвічі перевищує середньоєвропейські показники. Російські знижки на газ за таких умов є радше небезпечним наркотиком, ніж ліками для української економіки.
16:16
Литовська прокуратура оприлюднила деякі результати розслідувань по справі громадянки Литви, яка мала наміри здійснити теракт в Росії. За словами прокурора Юстінаса Лаучюса, 20-річна Еглє Кусайте, яка є мешканкою міста Клайпеда дійсно намагалася приїхати в Росію з метою проведення терактів на військових об’єктах, причому, з великою кількістю людей. Терористка уже має навики з виготовлення вибухових речовин.
14:30
Група міжнародних учених встановила, що кров мамонтів мала властивості природного антифризу. Навіть при дуже низьких температурах їхні гігантські тіла забезпечувалися киснем, оскільки кров у мамонтів мала унікальні властивості і не замерзала.
16:11
Україна посідає третє місце в світі за споживанням горілки. За рік пересічний українець з'їдає близько 100 кг хліба, випиває 18 л соку і трохи більше кілограму кави та чаю. Живуть українці менше, ніж гондурасці, але коханням займаються частіше, ніж в середньому у світі.
14:40
Метою його вуличних виступів є не заробляння грошей, а популяризація народних мелодій. За словами кобзаря, він у такий спосіб демонструє свою активну українську громадську позицію. Його гру тепер можна почути ледь не щодня і кобзар таку діяльність пов’язує з напруженою політичною ситуацією в Україні.
19:22
У Києві знаменитий Будинок з химерами почав розвалюватися. Зокрема, залишився майже без голови так званий “Крокодил бажань”. Серйозні тріщини розітнули скульптуру навпіл, в декількох місцях вона вже розсипалася. Перелік пам'ятників, які потребують термінової реставрації продовжують "Засновники Києва" та інші давні культурні пам'ятки.
19:37
Про те, що відбувалося в роки Другої Світової війни, за спогадами і розповідями своїх бабусів і дідусів можуть гарно написати їх нащадки. Навіть, не бачивши війни на власні очі, можна уявити той жах, що коївся на теренах нашої України, коли її нищили фашистські і совєтські окупанти.
19:06
Нещодавно на Мальті відбулося урочисте опускання човна на воду. Це потужний болід класу Evolution, побудований саме для спортивної команди “Український дух”. На цьому судні екіпаж у складі Віктора Шемчука та Аарона Кьянтара візьме участь у Чемпіонаті світу, який розпочнеться з етапу Yalta Grand Prix of the Sea 2010!
13:36
Опубліковане відео з пострілами біля авіалайнера Ту-154 президента Республіки Польща Леха Качинського викликало широку експертну зацікавленість правоохоронних органів і фахівців з катастроф з цієї країни. За наявності набагато більш професійної апаратури вони змогли дійти висновків, що російські спецназівці з медведєвських ГРУ дійсно добивали (!) зі стрілецької зброї уцілілих членів екіпажу або пасажирів.
12:08
17 квітня цього року екологiчною групою "Печеніги" був виявлений пал сухої рослинності в ботанічному заказнику "Рязанова Балка", що розташований біля селища Рогань Харківського р-ну. Заказник був випалений майже повністю: трав'яна рослинність, верхній шар ґрунту, чагарники. Вогнем було винищено сотні особин сону чорніючого (лучного), занесеного до Червоної книги України.