Історія України

15:19
Виміряти щастя - завдання не з простих. Аби скласти рейтинг "країн щастя", дослідники опитали тисячі респондентів із 155 країн. Найщасливішою країною Європи було визнано Данію, мешканці Коста-Ріки виявилися більш життєрадісними за американців та канадців.
12:04
Архітектурний шедевр 16 століття - замок Радзивілів - у Волинській області розвалюється на очах. В аварійному стані перебувають сама будівля, тече дах, стіни з'їдає грибок. Півстоліття в замку функціонує обласна психічна лікарня для пацієнтів, що скоїли злочини.
14:30
Звіт про дослідження групи фахівців під керівництвом Майкла Ріле з Університету Арізони опубліковано в журналі PLoS Pathogens. У своїй роботі дослідники зосередили увагу на одному з ферментів групи протеїнкінази (Akt), який в тому числі впливає на розвиток комара і його імунні реакції. Вчені внесли дві копії гена, який кодує синтез Akt, в геном комарів виду Anopheles stephensi, розповсюдженого на території півострова Індостан.
13:57
В Україні серед прихильників чемпіонату України з футболу переважає несприйняття ідеї об'єднання національних чемпіонатів України та Росії. Про це свідчать результати опитування, яке GfK Ukraine здійснила у липні 2010 року, йдеться в офіційному прес-релізі.
13:43
Цей факт виявився під час соціалького опитування, яке провела медіа-група “Об’єктив”. В так званому голосуванні взяло участь 2332 користувачі мережі Інтернет. Крім того, велика частина опитаних, яка склала 18%, недовіряє жодній із запропонованих партій. Ще 6% взагалі не мають наміру йти на вибори.
13:22
Населення Землі досягло 6,89 мільярда людей. Згідно з оприлюдненими у п'ятницю даними Ганноверського фонду "Населення Землі" (Weltbevölkerung), кожну секунду на планеті народжуються три людини, всього ж протягом року населення збільшується на 80 мільйонів.
13:56
11 липня 2010 року відбудеться повне сонячне затемнення, це унікальне природне явище можна поспостерігати в найбільш оптимальному місці - на острові Пасхи в Тихому океані.
13:52
Унікальний літак на сонячній енергії, створений в рамках проекту Solar Impulse ("Сонячний імпульс"), відправився у свій перший нічний політ. Машина футуристичного вигляду з потужністю "Запорожця" та розмахом крил, як у аеробуса А340 (63,4 метра), вранці 7 липня злетіла з аеродрому міста Паєрн на заході Швейцарії.
12:15
Дослідники зі США розробили багатошаровий дисплей з крапель води. який дає об'ємне зображення. Вчені з університету Карнегі-Меллона (США) розробили багатошаровий дисплей з крапель води. Новинка буде представлена на щорічній виставці SIGGRAPH 2010, яка пройде в серпні в Лос-Анджелесі.
12:07
На думку вченого людство вбиває нестримне споживання, різке зростання чисельності населення землі, швидка зміна клімату у зв'язку з глобальним потеплінням, промислова революція та індустріалізація.