Історія України

16:40
Досить активно займається ошукуванням хворих фірма NUGABEST (Нугабест). Представники такої структури заявляють, що їх пристрої лікують усі хвороби. Всі надприродні лікувальні властивості приписують мінералу турмаліну. Фірма продає спеціальні ліжка за ціною, що перевищує 18 тисяч гривень, а для бідніших – інші дрібні речі.
17:20
Патрiарх Московський i всiя Русi Кирило заполонив iнформацiйний простiр України. Телебачення висвiтлює ледь не кожен його крок... А тривав вiзит аж до 29 липня... Не дивно, що багато хто зацiкавився постаттю самого Патрiарха Кирила. Ми також вирiшили пильнiше придивитись до його бiографiї -- як офiцiйної, так i неофiцiйної. До круглого столу "Експрес" запросив професора Московської духовної академiї, диякона Андрiя Кураєва i росiйського опозицiйного полiтика, правозахисницю, голову партiї "Демократичний союз" Валерiю Новодворську.
11:56
Після семи років вимог науковців та природоохоронних організацій Київська обласна рада присвоїла природоохоронний статус урочищам «Ковалівський яр» та «Невідомщина», що у Васильківському районі. Клопотання про створення заказника підготували активісти НЕЦУ.
10:46
Американська організація X-Prize Foundation обере найкращі автомобілі з витратою палива не більше 2,35 літра на сто кілометрів пробігу. Приз за перше місце - 10 мільйонів доларів. Переможець буде оголошений організаторами у вересні 2010 року.
15:21
В Україні оголошено новий набір охочих попрацювати на станції "Академік Вернадський" в Антарктиді в 2011-2012 роках. За рік тут можна заробити до 12 тисячі доларів
10:10
У південній півкулі Червоної планети приблизно 4,5 - 3,5 млрд років тому було велике озеро, завдовжки більше 2000 кілометрів. В минулому на Марсі існувало величезне озеро завдовжки близько двох тисяч кілометрів і завглибшки близько восьми кілометрів. Цю гіпотезу підтвердили геологічні дані, представлені на новій карті Червоної планети, складеної фахівцями інституту планетології при NASA.
09:53
Шведські археологи запевняють, що їхня несподівана знахідка є найдавнішою у світі секс-іграшкою. Прадавній штучний фалос було вирізьблено з оленячого рогу 4 тисячі років до нашої ери.
18:03
Зубри потребують державної охорони. Нещодавно на вулицях Києва з`явилися бігборди, де на білому полі зображено постать зубра, нібито вирізану ножицями, а зверху напис: «Ми вирізаємо їх з нашого життя». Ця реклама створена за ініціативи ООН, яка оголосила 2010 рік Міжнародним роком біорізноманіття. Адже під загрозою зникнення та вимирання опинилися чимало рослин і тварин. В Україні вже кілька років поспіль така загроза нависає над популяцією зубрів.
16:25
Головним гравцем на виборах є громадяни – саме вони приймають рішення, чи підтримувати ту чи іншу особу чи політичну силу. Політики прагнуть вплинути на цей вибір – у спосіб, дозволений законами, політичними традиціями та всім іншим арсеналом засобів, що дозволяють використовувати політикам їх опоненти, журналісти і громадськість. Аби у цих умовах вибір громадян був усвідомленим, надзвичайного значення набуває оцінка результатів діяльності. У цьому контексті промовистими є перші 100 днів – адже вони показують, для чого насправді йшла до влади людина чи політична сила. І чого від неї чекати в подальшому.
14:07
Чисельність популяції унікальних хижаків виведена із критичного мінімуму. Понад 10 років у Криму триває робота екологів із порятунку місцевої популяції денних хижих птахів — грифів і сипів, чисельність яких нещодавно була на критичному мінімумі.