Історія України

12:56
Щоб зачати дитину, потрібно займатися сексом протягом півроку чотири рази на тиждень, кажуть вчені. Жінки вагітніють в середньому зі 104 статевого акту. Такі дані були отримані в результаті опитування 3 тисяч британських матерів, передає Fox News.
11:55
Майже половина громадян вважає, що Україна не є справді незалежною державою. Такі висновки було зроблено за результатами переданого агентству УНІАН опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 10 по 15 серпня. Зокрема, якби референдум щодо проголошення державної незалежності України відбувався сьогодні, підтримали б незалежність 59,1% опитаних, що є одним із найвищих показників за весь час, коли проводилися подібні опитування, відзначають у Центрі Разумкова.
22:29
Слідом за Мироном Маркевичем, виступати за збірну України припинять футболісти гравці "Металіста". Гравці харківського клубу, яких викликав Маркевич до лав національної збірної мають намір виступити солідарно стосовно головного тренера своєї команди і тим самим виявлять свій протест рішенню КДК ФФУ щодо зняття з команди дев'яти очок.
18:46
О 4 ранку до пологового привезли жінку, в якої відійшли води. Оскільки всі бригади були зайняті, про неї згадали лише о 16.00 (!). На УЗД стало видно, що дитина обвита пуповиною. Жінці викликали перейми, й вона народила хлопчика, але вже мертвого. Вагітність проходила без жодних ускладнень.
18:00
Через анонімне повідомлення про бомбу, закладену в католицькій святині в Лурд (Франція) поліції довелося евакуювати від 30 до 40 тисяч паломників. Представник собору сказав, що поліцію попередили телефонним дзвінком про те, що в соборі вибухнуть чотири бомби. Повідомлення надійшло в той момент, коли люди зібралися на святкування Успіння.
16:52
Згідно даним фахівців, на медицину доводиться 98% радіаційного опромінювання з штучних джерел. Як повідомляє радіо ООН, з 1997 по 2007 рік в світі щороку проводилося в середньому 3,5 млрд. рентгенологічних досліджень. Це на 40% більше, ніж в попередньому десятилітті.
19:48
За фактом вибуху в П'ятигорську порушена кримінальна справа одразу за трьома статтями Кримінального кодексу РФ: "теракт", "замах на вбивство" "незаконне виготовлення вибухових речовин". Про це повідомив офіційний представник СКП РФ Володимир Маркін. Вибух прогримів близько 16.30 мск на вулиці Кірова біля будинку 37. Спрацював безоболонковий вибуховий пристрій, закладений в автомобілі ВАЗ-2106, зазначив Маркін.
19:29
У червні чисельність населення України скоротилася на 0,03%, або на 11,9 тис. осіб порівняно з травнем. Відтак на 1 липня в Україні налічувалося 45 859,8 тис. осіб. Про це свідчать дані Державного комітету статистики. Чисельність міського населення на 1 липня становила 31 463,5 тис. осіб, що на 0,03%, або на 10,4 тис. осіб менше порівняно з 1 червня, сільського - 14 396,3 тис. осіб, що на 0,01%, або на 1,5 тис. осіб менше порівняно з попереднім місяцем.
13:16
Санітарно-епідеміологічна служба Запоріжжя 14 серпня заборонила експлуатацію Центрального міського пляжу на Прибережній автомагістралі через виявлення в пробах річкової води холерного вібріону. Про це передають «Українські новини» з посиланням на СЕС міста.
13:11
Спекотна погода активізує випаровування залишків ртуті на території колишнього київського заводу «Радикал». Про це заявив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко під час прямої телефонної лінії в редакції газети «Комсомольская правда в Украине».