Історія України

14:24
В Україні на сьогоднішній день зафіксовано близько 1.5 мільйонів безробітних, проте Державна служба зайнятості закликає не панікувати, запевняючи, що гроші на допомогу безробітним будуть.
11:35
В «інформаційно-реєстраційному бюлетені», який повинен заповнити школяр для проходження тестування, нема букви «Й». Учні з українськими прізвищами, наприклад, «Йосипенко» змушені були реєструватися під чужими прізвищами – Іосипенко.
17:36
14 лютого завершився гастрольний тур Ані Лорак по містах США. У Америці українській співачці вручили російську нагороду «Золотий грамофон» за російськомовну версію пісні Shady Lady (З неба в небо).
16:25
Щорічно 10–15 сімей відмовляються робити дітям протитуберкульозне щеплення по релігійних міркуваннях. Про це «Острів» повідомила провідний дитячий фтизіатр Луганського обласного протитуберкульозного диспансеру Тетяна Хижняк.
12:39
По західних районах Грузії 16 лютого пройшов торнадо, в результаті якого було зруйновано 100 будівель.
16:09
У Німеччині зняли документальний фільм «Гігант Газпром – німці та їхній газ зі сходу». Фільм, режисером якого виступив німецький журналіст Хуберт Зайпель, номіновано на телевізійну премію Grіmme, передає Deutsche Welle.
14:24
Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Державної прикордонної служби України повідомив, що завдяки гендерній політиці ДПС відбувається щорічне зростання чисельності військовослужбовців-жінок.
16:21
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський, відігравши 90 хвилин у товариському двобої зі збірною Словаччини (3:2), записав собі в актив 85-й двобій за національну команду, у якій дебютував 15 років тому –в листопаді 1994-го (Естонія – 3:0).
14:25
Цього року скасовані деякі пільги для вступників у вузи Харкова.
12:34
Український гурт «Гайдамаки» виступив на 59-му Міжнародному Берлінському кінофестивалі під час урочистого прийому на честь українського кіно.