Історія України

11:32
Журнал Playboy закриває нью-йоркську редакцію.
14:33
Штрафи, виписані на підставі фотофіксації порушень, можна не оплачувати.
17:20
Два спеціальні вагони, які максимально пристосовані для людей з особливими потребами, з'явилися на Південній залізниці.
10:26
Через економічну кризи білоруська влада змушує комерційні організації купувати цибулю у сільгосппідприємств і видавати її своїм працівникам в рахунок заробітної плати.
15:26
Німецька компанія з виробництва заморожених продуктів випустила «Пальчики Обами» – смажені шматочки філе курячих грудок в соусі карі. Компанія відкидає звинувачення в расистському підгрунті цієї акції, повідомляє журнал Spiegel.
13:26
Випускники шкіл проходитимуть тестування, як і раніше, незаконно. Верховна Рада відхилила законопроект №3675 «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішнього незалежного оцінювання знань»
11:17
Організатори заходу, що відкрився у Великобританії, під назвою «SOS» (Starting Over Show) поставили за мету надати допомогу парам, які розвелися або тільки збираються це зробити. В умовах фінансової кризи економічні негаразди підштовхують до розлучення все більшу кількість чоловіків і жінок, що проживають разом, повідомляє Lenta.ru.
18:39
З 6 березня, моменту вступу в дію закону про 13%-ву надбавку на імпорт, до України не було ввезено жодного автомобіля.
11:40
Криза все сильніше кусає Росію. Опозиція, очолювана Каспаровим і Лимоновим, вийшла на вулиці, щоб сказати своє слово, проте була арештована владою Російської Федерації.
16:19
11 березня Грузія відмовилася міняти текст пісні «We Don't Wanna Put In» і ухвалила рішення відмовитися від участі в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2009».