Історія України

14:26
Колишній футболіст харківського «Металіста» і одеського «Чорноморця» Андрій Кирлик (на знімку) став священиком. Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел рукопоклав Кирлика в диякони.
11:33
«Чорнява» випускниця Київського національного університету культури і мистецтв Настя Приходько перемогла у впертій боротьбі з 15 претендентами в російському відбірковому етапі! Вона представить Росію 16 травня на сцені «Олімпійського», яку всього близько року назад поливала сльозами щастя, перемігши в сьомій «Фабриці зірок».
14:29
В українській аптечній мережі в обороті знаходиться ряд медичних препаратів, які можуть бути небезпечні для здоров'я людини.
09:36
Юним жителям Санкт-Петербурга тепер навряд чи доведеться гуляти по вулицях, милуючись білими ночами. Тепер в місті введена комендантська година для неповнолітніх.
15:28
Всесвітній економічний форум (ВЕФ) (Давос, Швейцарія) опублікував новий рейтинг туристичної привабливості країн, в якому оцінений туристичний потенціал 133 країн світу. Україна у ньому аж 77-ма. Нашими сусідами у списку є Азербайджан (76-е місце) та Шрі Ланка (78 місце).
11:34
На пісенному конкурсі «Євробачення-2009» Україну представлятиме Світлана Лобода з піснею Be My Valentine.
15:20
Не пройшло і напівроку з моменту набуття чинності нових правил дорожнього руху, як їх знову поміняли. Тепер на швидкісних трасах приберуть знаки, що обмежують швидкість. Водії поки не знають, чи варто їм радіти.
11:02
5 березня Шевченківський районний суд міста Києва виніс ухвалу, якою заборонив Національній телекомпанії України «здійснювати будь-які дії щодо проведення фіналу Національного відбору на участь в пісенному конкурсі «Євробачення-2009». Про це повідомила Ольга Стельмашевська, директор піар-компании «Дель Арте». Ця компанія займається піар-обслуговуванням співачки Анастасії Приходько, яка брала участь в Національному відборі і вибула після півфіналу.
15:25
Як свідчать результати останніх соціологічних досліджень, українці жадають нової влади і повністю розчарувалися у владі нинішній.
14:31
Найбільш рейтинговий шоумен і телеведучий Савік Шустер (56 років) одружується! Дружиною Савіка стане його продюсер Ольга Невська. Телеведучий зробив пропозицію своєму продюсерові в день її народження, пише ТБ.ua.