Історія України

14:29
У Верховній Раді зареєстровано законопроект про скасування державного техогляду транспортних засобів.
12:23
На розгляд Верховної Ради буде представлений проект закону «Про прикордонний контроль», що був розроблений фахівцями Державної прикордонної служби України на основі Кодексу Шенгенських кордонів.
12:12
У Харківському зоопарку бабаки живуть у таких же умовах, як і у дикій природі – у День бабака, 2 лютого, вони ще міцно сплять, повідомив «Міському Дозору» директор зоосаду Олексій Григор'єв.
11:25
У лютому з узбіч трас України приберуть самовільно встановлені пам'ятники, вінки і інші ритуальні знаки, встановлені в пам'ять загиблим.
14:25
Кабінет Міністрів України 22 січня подав на розгляд у Верховну Раду законопроект, в якому пропонується відтепер регулювати кількість молодих людей, що закликаються в Збройні Сили України, залежно від бюджетного фінансування армії
15:41
Експерти міжнародної консалтингової компанії Jones Lang Lasalle радять своїм європейським клієнтам не тягнути з продажем комерційної нерухомості. В Україні ситуація схожа, але найближчим часом варто чекати продажу не окремих об'єктів, а цілих компаній.
10:31
До дня Соборності України кияни з'єднають два береги Дніпра живим ланцюгом. Акція почнеться рано вранці 22 січня.
15:24
Лідер Партії регіонів Віктор Янукович сьогодні не купатиметься в ополонці, оскільки робити це йому не рекомендували лікарі.
12:16
Під ударами кризи доходи від промислового самогоноваріння (віскі) в «старій добрій» знизилися на 11%, звільнивши тим самим ринок вітчизняним виробникам (як ви здогадалися – горілці).
11:45
Новий рік у Радянському Союзі до 1935 року відзначали масовими гуляннями, застіллями, походами у ліс. Але новорічної ялинки та персонажів, без яких немислимий сучасний НГ, не було.