15 вересня 2008

22:11
У планах щодо озеленення Харкова – засадити всю Сумську вулицю липами, Пушкінську – кленами, Полтавських шлях – каштанами, повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Віктор Кітанін.
22:11
14-го серпня 2008 року на території Головного управління МНС у Харківській області відбулося врочисте освячення храму Святителя Миколи Угодника. Церемонію провів архієпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії Української православної церкви.
22:11
До 2009 року буде відновлене зовнішнє освітлення у парку Артема на Московському проспекті, повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Віктор Кіитанін.
22:11
З 14 по 19 вересня Харківський міський голова Михайло Добкін находиться в Ізраїлі. Метою візиту є участь у Міжнародній конференції мерів, що уже 26 рік підряд традиційно проходить у Єрусалимі.
22:11
Індійська вакцина від кору та краснухи, від якої, нібито, загинув юнак у Донецькій області, безпечна, вважає головний санітарний лікар області Іван Кратенко.
22:11
Наприкінці листопада – на початку грудня в Харківському регіоні можна чекати епідемію грипу типу «А». Про це повідомив у понеділок головний санітарний лікар області Іван Кратенко.
22:11
Після відновлення фонтана на площі Руднєва в Харкові це місце стало улюбленим пунктом маршрутів весільних кортежів, повідомив директор Департаменту ЖКХ Віктор Кітанін.
22:11
У неділю на площі Рози Люксембург у рамках акції DJUІCE MUSІ DRІVE 2008 відбувся концерт груп «Друга ріка», Lama, ТНМК і Morandі. Незважаючи на холодну погоду та дощ, площа була заповнена.
12:24
Відкриття фабрики «Амкор Ренч Україна», що випускає пакувальну продукцію, відбудеться 16 вересня в м. Дергачі (Харківська обл.).
12:07
Деяке зміцнення безготівкового євро ніяк не позначилося на курсах наявної євровалюти в харківських обмінних пунктах.