5 грудня 2013

20:05
За день до погрому на Євромайдані міністерство Захарченка заплатило панамському офшору чергові бюджетні мільйони. 29 листопада Міністерство внутрішніх справ України уклало угоду з донецьким ТОВ «АМІ» на закупівлю послуг впровадження системи електронного документообігу в апараті МВС України та супутнього обладнання. Вартість угоди складає 14,79 млн грн.
12:49
Харківські правоохоронці викрили міжнародну банду кібер-аферистів, що складається з харків'ян і росіян, які придумали вдалу злочинну схему з банківськими картками.
12:43
У четвер, 5 грудня, в деяких харківських пунктах обміну валют продовжує дорожчати долар. Ціна на євро і російський рубль збільшилася незначно.
23:26
7 грудня в Москві проведуть акцію на підтримку українського Майдану. Мерія російської столиці погодилась на акцію, але перенесла місце її проведення. Ініціаторам не дозволили пікетувати перед посольством України через «недостатність місця».
21:04
7 грудня об 11:00 на території Донецького фонду «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив» відбудеться конференція TEDxDonetsk. Цього разу спікерів з усієї України об’єднає тема руху - motion.