18 грудня 2013

20:46
Кремлівські новини про вщент зруйновану бомбардуваннями НАТО Сербію виявились трохи перекрученими. За допомогою санкцій, літаків і Міжнародного трибуналу знищили не цю слов'янську і православну країну, а її авторитарну, шовіністичну владу. Натомість, народ Сербії та його еліта після падіння режиму перефарбованого комуніста Милошевича рушили шляхом поступового одужання. Визнанням понад 10-річних зусиль є свіже рішення Ради Євросоюзу розпочати з Сербією 21 січня 2014 року переговори про вступ, зважаючи на успіхи Белграда в демократичних реформах і нормалізації відносин з Косово.
15:12
Господарський суд Луганської області повністю задовольнив позовні вимоги підприємців Центрального ринку до Луганської міської ради та її виконкому, і повернув позивачам їх робочі місця на ринку, які у торговців забрали керівники міста і депутати. После этого луганчане неоднократно пикетировали сессии горсовета и требовали дать им возможность торговать на прежнем месте. Компромисса достичь не удалось и вопрос пришлось решать в судебном порядке.
16:17
16 грудня 2013 р. у Донецьку відбулася прес-конференція представників Донецької обласної організації ВГО «Комітету виборців України». Були презентовані проміжні результати правозахисного проекту «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».
10:38
Рейсовий автобус Харків – Богодухів врізався в припарковану вантажівку. В результаті ДТП загинула одна людина.
10:33
У середу, 18 грудня, в деяких харківських пунктах обміну валют продовжив дорожчати долар. Курси євро російського рубля практично не змінилися.