18 листопада 2015

20:21
Інцидент трапився у суді, де обирали запобіжний захід для екс-міністра Олени Лукаш. Між Михайлом Добкіним та представником Майдану стався конфлікт.
17:40
Численні порушення регламенту розпочалися з першої сесії Харківської міськради 7 скликання.
16:57
Ми ініціюватимемо надалі створення Громадської ради при Харківській міській раді для усебічного контролю діяльності міської ради. Про це на прес-конференції в Харківському інфоцентрі за підсумками першої сесії міськради повідомив Ігор Лядов, представник ЦК «Азов».
16:45
Партії «Відродження», БПП Солідарність і «Наш край» утворюють коаліцію в Харківській обласній раді 7 скликання.
16:21
Сьогодні на 1-сесії харківської міськради міський голова Геннадій Кернес, коментуючи питання перейменування районів міста, повідомив, що Фрунзе, на честь якого і далі називатиметься район "не художник, а винищувач".
16:23
18 листопада в міськраді відбулася перша сесія в її теперішньому складі. Того ж дня поблизу відбулася акція, в якій взяли участь небайдужі мешканці міста.
13:29
Мітингарі, які стояли під стінами Харківської міськради, передали депутатам звернення від городян з вимогами.
11:37
У Харкові аноніми не забувають повідомити правоохоронців про замінування важливих об’єктів міста. Цього разу вибухівку шукають знову в ХОДА.
11:30
У Харківській міській раді на сесії сьогодні не порушуватимуть питання з декомунізації.
10:48
Ранок біля приміщення Харківської міської ради розпочався доволі шумно. Будівлю оточили правоохоронці, зібралося чимало активістів з різних громадських організацій.