19 листопада 2015

18:07
В Україні вже давно говорять про 3G. Більш того тисячі користувачів віддають перевагу його повільнішому і менш прогресивному мобільному інтернету. Ну а якщо ви – не в числі тих, хто вже підключився, вам корисно буде ознайомитися з декількома причинами, за якими все ж варто це зробити.
17:52
Мова йде про інцидент, що трапився на пр. Тракторобудівників з трамваєм №23. Транспорт зійшов з рейок, не доїхавши одну зупинку до ст. метро Масельського.
16:31
Гібридний герб гібридної війни: в окупованому Луганську змішали герби РФ і СРСР.
16:42
Усіх активістів запрошують до дев’ятої години ранку 20 листопада до будівлі Харківської міської ради.
16:12
Член політради ПП «УКРОП» Віталій Купрій і депутат міськради від партії «Наш Край» Ігор Лісничий звинувачують один одного в зв'язках з проросійськими політиками.
15:08
На сесії міськради 20 листопада депутати перейменують 173 вулиці і провулки (без тих, за якими доки погодженого рішення немає, - як, наприклад, по Раднаркомівській), 4 сквери і парки і 1 станція метро (Радянська - пл. Конституції).
14:51
Харківське комунальне підприємство "Підземне місто" порушило антимонопольне законодавства.
14:29
Дорожня аварія трапилася на Плеханівській. Авто «Мерседес» протаранило літню кав’ярню.
14:18
П'ять орденів СРСР, якими завод був нагороджений в різні роки, зняли з прохідної.
13:17
На полігоні 92-ї окремої механізованої бригади поблизу Харкова виконували навчальні стрільби курсанти факультету військової підготовки Національного технічного університету «ХПІ».