24 листопада 2015

22:04
24 листопада постраждалі харків’яни розповіли про найбільш кричущі випадки лікарської халатності в Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. А.І. Мещанінова, яка більше відома як 4-та невідкладна.
19:44
Сьогодні, 24 листопада, молодь ХНУРЕ вийшла на страйк до центрального входу ВИШу. Мітинг пройшов на пр. Леніна, 14.
19:41
29 листопада в Харкові пройде «Кліматичний марш», глобальна акція, яка в першу чергу має привернути увагу громадськості до наявних екологічних проблем.
19:19
Компанія Viasat виступила партнером сервісу "Домашнє ТБ", який був запущений оператором Київстар. Згідно з цією новинкою, абонентам «Домашнього Інтернету» надаються послуги цифрового телебачення «Домашнє ТБ». Це можливість перегляду телебачення та відео за запитом на чотирьох різних пристроях одночасно. Сервіс уже доступний у понад 100 населених пунктах України, де присутня FTTB-мережа Київстар.
17:22
24 листопада був презентований проект БО МБФ «Творча Криївка», який базується на методі творчої реабілітації військових.
16:25
У «Київстарі» з’явився новий вид бізнесу. Тепер національний телеком- оператор надаватиме абонентам «Домашнього Інтернету» цифрове телебачення «Домашнє ТБ». Йдеться про перегляд ТБ та відео за запитом на чотирьох різних приладах водночас. До сервісу вже мають доступ мешканці більше сотні населених пунктів країни, де розташована FTTB-мережа Київстар.
13:29
Українці менше стануть купувати риби та цукру. У чому причина?
13:14
Невідомий чоловік скоїв розбійний напад на кредитну організацію та посеред білого дня виніс більше сімнадцяти тисяч гривень.
10:52
Сьогодні вранці злетів з рейок трамвай біля ст. метро «Київська».
10:25
На Новий рік та Різдво міжнародний автобус Харків-Бидгощ зробить три додаткові рейси через Варшаву.